Baba evine dönüş: Father, I Will Take Care of You Kasım’da başlıyor!

Baba evine dönüş: Father, I Will Take Care of You Kasım’da başlıyor!
Father, I Will Take Care of You (2016)

Mbc kanalının Kasım ayında başlayacağını duyurduğu yeni dizisi Father, I Will Take Care of You'nun kadrosu şekillendi. Hatta, geçtiğimiz günlerde oyuncular bir araya gelerek dizinin ilk senaryo okumasını gerçekleştirdiler. Bu ayın sonunda çekimlerine başlanacak olan dizinin konusu ve oyuncularını yakından tanıyalım isterseniz. 

Bir “baba evine dönüş” hikayesi

İsminden de anlaşılacağı üzere, dizinin hikayesi baba, anne ve çocukları arasında gelişen bazen hüzünlü bazense eğlenceli olaylar etrafında şekilleniyor. Kendi hayatlarını kurmak için, büyüdükleri evlerinden ayrılan dört kardeş, işler istedikleri gibi olmayınca yıllar sonra aynı anda baba evine dönerler. Hikaye gelişirken, birbirlerine ve babalarına olan sevgilerini, aile olmanın değerini fark ederler.

Dizinin baş rol isimleri ise sizi bir hayli heyecanlandırabilir. İşte o isimler: Son olarak Hwajung (2015) adlı tarihi bir dizide kral rolüyle karşımıza çıkan Kim Jae-won, Age of Youth ve Entertainer dizilerinin yıldızı Park Eun-bin, W – Two Worlds’den Lee Tae-hwan ve en son Let’s Fight Ghost dizisinde misafir oyuncu olarak rol alan Lee Soo-kyung. 

Dizinin senaryosunu ise, My Heart Twinkle Twinkle, Goddess of Marriage ve My Love, My Family dizilerinin de yazarı olan Jo Jung-sun üstlendi. 

Kaynak: Naver

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER