Girls’ Generation grubundan YoonA K2 kadrosuna dahil oldu!

Girls’ Generation grubundan YoonA K2 kadrosuna dahil oldu!
Im Yoona

Naver haberine göre, Eylül ayında başlayacak olan tvN kanalı dizisi K2’nin kadrosuna Girls’ Generation grubu üyelerinden YoonA da katıldı. Dizinin, politik olaylar ekseninde gelişen bir aşk hikayesini anlatacağı aldığımız haberler arasında. Aksiyon ve romantizmi birleştirecek olan bu hikayeye ve YoonA’nın kariyerine daha yakından göz atmaya ne dersiniz?

K2: Bir koruma draması

Geçtiğimiz hafta paylaştığımız Eylül’de başlayacak Kore dizileri başlığı altında, yeni başlayacak olan koruma draması K2’den de bahsetmiştik. En son bilgilere göre, dizinin baş rollerinden birinin ismi Ji Chang-wook olarak açıklanmıştı. Yukarıda da belirttiğimiz üzere, Chang-wook’a eşlik edecek isim de kesinleşti. YoonA, başkan adaylarından birinin gizlenen kızı rolünde diziye dahil oldu.

Dizinin hikayesi politik seçimler arifesinde geçiyor. Bir koruma, başkan adayının kızı ve başkan adaylarından birinin eşi olan karakterlerin kesişen yolları dizinin olay örgüsünü şekillendirecek. Ve tabii ki Chang-wook ve YoonA’nın canlandıracağı karakterler arasına gelişecek romantik çekim de bu örgüye dahil olacak.   

Dizi hakkında şimdilik bu kadar bilgiye sahibiz. Ancak, daha fazla bilgi edinip sizlerle paylaşmayı iple çekiyoruz. Bu arada, YoonA’yı daha yakından tanımak istiyorsanız bu yazıyı takip edin.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER