İki dünya arasında geçen yeni dizi W, ne kadar reyting aldı?

İki dünya arasında geçen yeni dizi W, ne kadar reyting aldı?
W - Two Worlds (2016)

AGB verilerine göre, geride bıraktığımız hafta Kore televizyonları reyting listeleri aşağı gibi. İki yeni dizinin, pek de aradığını bulamadığı listemize hemen göz atabilirsiniz.

Final yapmasına son sekiz bölüm kala, Five Children hala listenin zirvesinde duruyor. %27.8 ve %32.1 reyting alan dizi, bakalım gelecek haftalarda tahtını hangi diziye teslim edecek.

Doctors dizisinin başlamasıyla kısa bir süre de olsa ikinciliğinden olan The Flower in Prison, kendisini toparlamaya başladı. %19.7 ve %19.8’lik rakamlar yakalayan dizi, ikinci sırada yer alıyor. %19.4 ve %19.3 izlenme oranları yakalayan Doctors, ikinciliği kıl payı elinden kaçırmasına rağmen, Happy Home’un üstünde yer almayı başardı. Happy Home, %15.9 ve %18.9’luk izleyici oranları yakaladı.

Yeni dizilerden W, %8.6 ve %9.5 reyting alırken, Age of Youth ise %1.3 ve %0.5 rakamlarıyla epey büyük bir hayal kırıklığı yarattı. İsterseniz şimdi de, bu iki dizinin konularına şöyle bir göz atalım.

W ve Age of Youth

Yukarıda bahsettiğimiz üzere, bu hafta iki dizi başlangıç yaptı ve reyting listesine dahil oldu. Mbc kanalında yayınlanmaya başlayan W, diğer adıyla “İki Dünya”, otuzlarında, aynı bölgede ancak farklı devirlerde yaşayan bir kadın ve bir erkeğin aşk hikayesini anlatıyor. Kaybolan babasının peşine düşen Oh Yeon-joo, onu aramak için gittiği bir yerde babası yerine, farklı bir dünyayla ve Kang Cheol ile karşılaşır. On iki bölümlük yeni Jtbc dizisi Age of Youth ise, birbirinden farklı karakterlerde beş genç kadının ev arkadaşlıklarını, hayatlarını ve ilişki durumlarını anlatıyor.

W dizisi üçüncü bölüm trailer’ı;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER