Yüksek Sosyete 4.bölüm fragmanlarında neler oluyor? - İzle

Yüksek Sosyete 4.bölüm fragmanlarında neler oluyor? - İzle
Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Yüksek Sosyete dizisinin 4. yeni bölümü için heyecan dorukta. Yüksek Sosyete'nin yeni bölümü 14 Temmuz Perşembe akşamı ekranlarda yerini alacak. Herkes tarafından merakla beklenen 4. yeni bölümde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Kerem ve Cansu arasında işler karmaşıklaşıyor. İşte Yüksek Sosyete 4. Bölüm 1. ve 2. fragmanı ve dahası haberimizde…

Başrollerinde Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral, Ozan Dolunay gibi usta isimlerin yer aldığı Yüksek Sosyete dizisi yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana büyük beğeni topladı. İlk bölümünde, Asla Vazgeçmem (Show TV), Yeter (ATV), Kördüğüm (Fox TV) gibi güçlü yapımları geride bırakarak güzel bir çıkış yapan dizi, aynı dizilere yine fark atarak ‘Bu iş tamamdır” dedirtti.

Yüksek Sosyete 4. bölüm 1. fragmanı:Yüksek Sosyete 4. bölüm 2. fragmanı:
Son bölümde neler oldu?

Bir müşteriyle yaptığı tartışma sonucu kovulan Cansu, Oliva'ya veda eder. Ama suya düşen yeni hayat planından vazgeçmeye niyeti yoktur. Kerem hem Oliva'yı korumak hem de Cansu'yu kazanmak için harekete geçer. Cansu ve Kerem'i sürpriz bir isim bir araya getirir. Süreyya'nın çalıştığı vakfa bebeğiyle sürpriz bir ziyaret yapan Işıl; böylece Süreyya'yla arasında bir savaş başlatmış olur.

Dizinin konusu

Yüksek Sosyete’nin en tanınmış ailelerinden birinin kızı olan Cansu, kendine yeni bir hayat kurmak için karşısına çıkan işaretleri takip etmeye başlar. Kerem ise varlıklı bir aileye hizmet ederek büyümüş, emektar bir çiftin tek oğludur. Kerem, hayallerini gerçekleştirmek için çocukluk arkadaşı Mert’le bir aylığına yer değiştirmeyi kabul eder. Cansu ve Kerem’in yolları tam da bu anda kesişir. İkisinin de gerçek kimliklerini sakladığı bir dünyada, belki de aşk tüm farkları, sınıfları, kaderi yener.  


Engin Öztürk kimdir?    

1986'da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu hayatının bir döneminde havacı astsubay olarak görev almıştır. Fakat asıl istediğinin askerlik olmadığını anlayınca TSK'dan istifa ederek Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde eğitimine devam etmiştir. Fatmagül'ün Suçu Ne?, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi ,Muhteşem Yüzyıl ve en son olarak da Gönül dizilerinde rol alan genç oyuncu şimdi ise Yüksek Sosyete ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. 

Hazar Ergüçlü kimdir?

Hazar Ergüçlü 1992 yılında KKTC dünyaya geldi. Lefkoşa belediye tiyatrolarında sahneye çıkan Hazar Ergüçlü'nün rol aldığı 2 dizi 3 beyaz perde filmi bulunuyor. Rol aldığı filmler arasında Gölgeler ve Suretler, Açlığa Doymak ve Benim Dünyam sinema solonlarında yer almıştır. Kanal D ekranlarında final veren Kuzey ve Güney adlı dizide Kuzey karakterinin eşi Simay rolünü canlandıran oyuncu son olarak Medcezir dizisinde performansıyla göz doldurdu. Medcezir adlı dizi de Eylül karakterinine hayat veriyordu. Yüksek Sosyete adlı dizide ise zengin ailenin mutsuz kızı Cansu rolü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER