Yüksek Sosyete 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Yüksek Sosyete 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Star TV'nin yeni dizisi Yüksek Sosyete 4. bölüm fragmanını yayınladı. Yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çeken Yüksek Sosyete dizisinin yeni bölümünde Kerem, Cansu’ya karşı neler hissettiğini tam olarak anlamaya çalışıyor… Cansu’nun bu süreçte nasıl tepki vereceği ise merak konusu. İşte Yüksek Sosyete 4. bölüm fragmanı ve dahası.. 

Başrollerinde Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral, Ozan Dolunay gibi usta isimlerin yer aldığı Yüksek Sosyete dizisi yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana büyük beğeni topladı. Yapımcılığını Bi Yapım'ın üstlendiği sevilen dizi Yüksek Sosyete 4. yeni bölümü ile 7 Temmuz Perşembe akşamı saat 20:00'da  Star Tv'de. 

İlk bölümünde, Asla Vazgeçmem (Show TV), Yeter (ATV), Kördüğüm (Fox TV) gibi güçlü yapımları geride bırakarak güzel bir çıkış yapan dizi, aynı dizilere yine fark atarak ‘Bu iş tamamdır” dedirtti. 

Yüksek Sosyete 4. bölüm fragmanı:
Son bölümde neler oldu? 

Bir müşteriyle yaptığı tartışma sonucu kovulan Cansu, Oliva'ya veda eder. Ama suya düşen yeni hayat planından vazgeçmeye niyeti yoktur. Cansu ve Kerem'i sürpriz bir isim bir araya getirir. Süreyya'nın çalıştığı vakfa bebeğiyle sürpriz bir ziyaret yapan Işıl; böylece Süreyya'yla arasında bir savaş başlatmış olur. Ele avuca sığmaz çapkınımız Mert ise Ece'ye kendini affettirmek için birbirinden eğlenceli yollara başvurur.

Dizinin konusu 

Yüksek Sosyete’nin en tanınmış ailelerinden birinin kızı olan Cansu, kendine yeni bir hayat kurmak için karşısına çıkan işaretleri takip etmeye başlar. Kerem ise varlıklı bir aileye hizmet ederek büyümüş, emektar bir çiftin tek oğludur. Kerem, hayallerini gerçekleştirmek için çocukluk arkadaşı Mert’le bir aylığına yer değiştirmeyi kabul eder. Cansu ve Kerem’in yolları tam da bu anda kesişir. İkisinin de gerçek kimliklerini sakladığı bir dünyada, belki de aşk tüm farkları, sınıfları, kaderi yener.  


Engin Öztürk kimdir?

1986'da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu hayatının bir döneminde havacı astsubay olarak görev almıştır. Fakat asıl istediğinin askerlik olmadığını anlayınca TSK'dan istifa ederek Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde eğitimine devam etmiştir. Fatmagül'ün Suçu Ne?, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi ,Muhteşem Yüzyıl ve en son olarak da Gönül dizilerinde rol alan genç oyuncu şimdi ise Yüksek Sosyete ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. 

Hazar Ergüçlü kimdir? 

Hazar Ergüçlü 1992 yılında KKTC dünyaya geldi. Lefkoşa belediye tiyatrolarında sahneye çıkan Hazar Ergüçlü'nün rol aldığı 2 dizi 3 beyaz perde filmi bulunuyor. Rol aldığı filmler arasında Gölgeler ve Suretler, Açlığa Doymak ve Benim Dünyam sinema solonlarında yer almıştır. Kanal D ekranlarında final veren Kuzey ve Güney adlı dizide Kuzey karakterinin eşi Simay rolünü canlandıran oyuncu son olarak Medcezir dizisinde performansıyla göz doldurdu. Medcezir adlı dizi de Eylül karakterinine hayat veriyordu. Yüksek Sosyete adlı dizide ise zengin ailenin mutsuz kızı Cansu rolü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER