Bones, Dizimax Vice ekranlarında devam ediyor

Bones, Dizimax Vice ekranlarında devam ediyor
Brennan ve Booth'un kriminal macerları kaldığı yerden devam ediyor. Sevilen dizi Bones'un yeni bölümleri 8 Temmuz'dan itibaren Dizimax Vice HD'de olacak.

Adli antropolog Dr. Temperance "Bones" Brennan ve eşi FBI ajanı Seeley Booth üstlendikleri cinayet davalarını çözmede başarılı bir takım oluşturuyorlar. Jeffersonian Enstitüsü'nde profesyonel bir ekiple çalışan Dr. Brennan ve özel ajan Booth'un işleri hiç de kolay değil, nitekim pek çok kez azılı suçluların ve seri katillerin hedefi haline gelen iki hayli zor anlar da yaşadı. Tüm bu riskli olayların ardından ikinci bebeklerini bekleyen Brennan ve Booth daha sakin bir hayat yaşamaya karar vermiş ve görevlerinden ayrılmıştı. Dizinin 11. sezon açılışında Booth'u FBI'da eğitim verirken, Brennan'ı ise bebek büyütürken bulmuştuk. Bu sırada meydana gelen ve ikisini de yakından ilgilendiren bir olay tekrar görevlerine dönmeleriyle sonuçlandı.

ABD'de kış dönemi boyunca çekimine ara verilen Bones'un yeni bölümleri temmuz ayı ile birlikte ekrana geliyor. The Death in the Defence adını taşıyan ilk bölümde bir patlamada sakatlanan Hodgins'in tekrar işbaşı yaptığını görüyoruz. Ne var ki hem Hodgins hem de ekip arkadaşları yeni duruma adapte olmakta zorlanıyorlar.

Sevilen dizi Bones yeni bölümleriyle 8 Temmuz'dan itibaren hafta içi her gün saat 21.00'de Dizimax Vice HD'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER