Stitchers, 2. sezonuyla Dizimax Sci-Fi'de devam ediyor

Stitchers, 2. sezonuyla Dizimax Sci-Fi'de devam ediyor
Özel bir teknolojiyle öldürülenlerin hafızasına girip cinayetleri araştıran Kirsten Clark ve mesai arkadaşlarının hikayesinde ikinci perde başlıyor. Güzel oyuncu Emma Ishta'nın başrolde olduğu Stitchers'ın ikinci sezonu da Digiturk ile Dizimax Sci-Fi ekranlarında olacak.

Stitchers'da hükümetin gizli örgütünün en kritik üyesi Kristen Clark ve arkadaşlarının maceralarını izlemeye devam ediyoruz. Yeni ölmüş insanların anılarına özel bir teknoloji yardımıyla erişip cinayetin arkasındaki giz perdesini aralayan Kristen'in yaşadıkları ilk sezonda hayli ilgi görmüştü. Örgütte Kristen'in yanında yetenekli nörofizikçi Cameron, bu gizli organizasyonun yöneticisi Maggie, biyoelektrik mühendisi ve iletişim teknisyeni Linus, Kristen'e asistanlık yapan ev arkadaşı Camille vardı. Ayrıca Los Angeles Polis Departmanı'nın dedektiflerinden Quincy Fisher da cinayetlerin aydınlatılmasında bu takımla sık sık iş birliği yapıyordu. 

İkinci sezonda kahramanlarımızın geçmişine gideceğiz. Onlar cinayetleri araştırırken, bizler kahramanlarımızın bu programa hangi yollardan geçerek geldiklerine şahit olacağız. Örneğin bu sezonda Kristen'in annesiyle ilgili kimi gerçekler açığa çıkacak. Bunun yanı sıra Linus, Camille ve Maggie'nin geçmişlerinde neler yattığını öğreneceğiz. Camille ayrıca Dedektif Fisher'ın geçen sezondan kalan yaralarını iyileştirirken ona yeniden hayat aşılamaya çalışacak.

Başroldeki Avustralyalı oyuncu ve model Emma Ishta, Cameron'ı canlandıran Kyle Harris, Linus'a hayat veren Ritesh Rajan, grubun patronu Maggie'de Salli Richardson-Whitfield ve Camille'de Alison Scagliotti görev yerlerine dönüyor. Damon Dayoub'un ise Dedektif Fisher olarak rolü uzuyor.

Stitchers'in ikinci sezon bölümleri 1 Temmuz'dan itibaren Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 22.00'de Dizimax Sci-Fi kanalında ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER