Lee Jong-suk, Jade Lover ve W adlı iki dizi ile birden ekranlara dönüyor!

Lee Jong-suk, Jade Lover ve W adlı iki dizi ile birden ekranlara dönüyor!

Geniş hayran kitlesine ilk olarak Secret Garden dizisindeki rolü ile kavuşan Güney Koreli genç aktör Lee Jong-suk, bu yıl iki dizi ile birden hayranlarının aklını ve kalbini çelmeye geliyor. Temmuz ayı dizisi W ve yayınlanma tarihi henüz kesinleşmeyen Jade Lover, bu yılın en beğenilen dizileri arasına girme konusunda da iddialı sayılırlar. Dilerseniz aktörün geçmişteki  rollerini kısaca hatırladıktan sonra, bu iki diziye de bir göz atalım.

Secret Garden zamanları

Lee, tüm zamanların en çok beğenilen Kore dizilerinden olan Secret Garden’da yan rollerden biriydi. Ancak, yeteneği sayesinde hemen dikkat çekmeyi başardı ve Secret Garden’daki genç yetenekli müzisyen rolü sayesinde, kısa zamanda baş rollerde oynamaya başladı.

Doctor Stranger ve Pinocchio

Lee, Doctor Stranger dizisinde kendisi gibi uzman bir doktor olan babasının ölümünden sonra, Kuzey Kore’den Güney Kore’ye geçmeye çalışan, ancak bu sırada sevdiği kadını kaybeden ve uzun süre ona ulaşamayan genç bir doktoru canlandırdı. Pinocchio’da ise, pinocchio sendromuna yakalanmış, yani yalan söylediğinde hıçkırmaya başlayan Park Shin Hye’nin canlandırdığı In-ha karakterine aşık Ha-myung karakterine büründü. Her iki dizinin seyircisinden de geçer not alan Lee, bakalım yeni dizilerinde neler yapacak.  

W ve Jade Lover

Daha önceki yazılarımızda W dizisinden ve Lee’ye Han Hyo-joo’nun eşlik edeceğinden bahsetmiştik. Şimdi biraz da Jade Lover dizisi ile ilgili bilgiler paylaşalım sizlerle. Çin ve Kore ortak yapımı fantastik romantik dizi, 1930'lu yıllarda geçiyor. Yapımcılar Lee’nin diziyle anlaştığını açıkladılar ancak, Lee’ye kimin eşlik edeceği henüz belli değil.

Elimizde Jade Lover ile ilgili başka bir bilgi yok ancak, W dizisiyle ilgili görüntüler ortamlara çoktan düştü. Buyrun teaser'a alalım sizleri; 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER