Ünlü Kore dizisi "Secret Garden" Türkçe roman oldu!

Ünlü Kore dizisi
13 Kasım 2010 - 16 Ocak 2011 tarihlerinde Güney Kore'nin SBS kanalında ekrana gelen "Secret Garden" dizisi Türkçe roman olarak geri geliyor!

Başrollerini Hyun Bin ve Ha Ji Won'un paylaştığı ve fantastik romantik komedi türünde olan dizi, yayınlandığı ilk günden bugüne kendisine büyük bir hayran kitlesi yaratmayı başarmıştı.

Olimpos Yayınları da geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Secret Garden dizisinin "Gizli Bahçe" olan roman uyarlamasını piyasaya süreceğini açıkladı.

İşte Olimpos Yayınları'nın Gizli Bahçe romanıyla ilgili yaptığı o açıklamalar, okuyucu sorularına cevabı ve kitabın kapağı;

Sevilen Kore draması Secret Garden'ın roman uyarlaması Türk hayranlarıyla buluşuyor. Diziyi sevdiyseniz, kitaba bayılacaksınız!

 
Yüreğinizi ısıtacak bir aşk hikâyesi. Fantastik, romantik komedi ve dram türlerinin mükemmel bir birleşimi.

Önceden fark edemedikleri benliklerini, ancak ruhları yer değiştirdikten sonra fark eden iki kişinin kendi vücutlarını geri almak için girdikleri aşk kokan yarış.

“Parasız, tipsiz bir erkeği affetsem bile yumruğu yavaş bir erkeği affetmem.”
İstese de gizleyemeyeceği, ucuz makyaj yapsa bile göz alıcı bir güzelliğe sahip, “Neden aksiyon dublörlüğü yapıyorsun?” diye sorulduğunda “Kaderim.” diye yanıtlayıp gülümsemesiyle ışıldayan, yemek yedikten sonra kendi hesabını kendi ödeyen, kaba ve kötü biriyle karşılaştığında ona sert bir uçan tekme atan kız.
Gururum incinse de, bu garip kızı sürekli özlüyorum.

“Tanrı kesinlikle kadın olmalı. Bu yüzden beni yarattı.”
Zaman ve duygu israfı yapmak istemeyen, anlaşmalı evliliğin en iyi romantizm olduğuna inanan; düşüncesiz, olgunlaşmamış ve şeytani fikirlerine bakılırsa, Tanrı’nın bu insanı yaratırken bir an uyukladığı kesin. Başkasının acısını umursamayan, başkasının duygularını hiç umursamayan bu adam, tatlı ama bir o kadar da tehlikeli.

...

Öncelikle kitabın sözleşmesi Kore'deki firmasıyla yapıldı telifi alındı.
Kitabımız roman şeklindedir, senaryo değil.
Dizi ile birebirdir, ufak tefek değişiklikler yapılmıştır.
Orijinal Koreceden çevirilmiştir.
Orijinal kapağı kullanılmıştır.
Seri şeklindedir, 2 kitaptan oluşmaktadır.
İçerisinde posteri ile ayracı olacak ve ciltli basılacaktır.
Fiyatı 23 TL'dir. Fuarda indirimli satılacaktır.
En geç 12 Kasım İstanbul Tüyap Kitap Fuarı'nda satışa sunulacaktır.
Son olarak kitabın yazarı ve senaristi farklı kişilerdir.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER