Park Bo-gum ve Kim Yoo-jung’un yeni dizisi Ağustos’ta başlayacak!

Park Bo-gum ve Kim Yoo-jung’un yeni dizisi Ağustos’ta başlayacak!

Her ne kadar Güney Kore dizileri, özellikle tarihi yapımlarıyla birçok seyircinin gönlünü çelmeyi başarmış olsa da, son zamanlarda, The Flower in Prison dışında yeni tarihi Kore dizilerinin pek de tutulduğunu söyleyemeyiz. Bunun birçok nedeni olabilir. Tür olarak belki çok sınırlı bir konu çerçevesi etrafında hareket edilmiş; ya da farklı türler daha çok ön plana çıkmış olabilir. Ancak, sizlere güzel bir haberimiz var. Ağustos ayında yepyeni bir tarihi drama geliyor. Moonlight Drawn By Clouds, Türkçesiyle “Bulutların Resmettiği Ayışığı” isimli dizi, bu gidişatı bozabilecek gibi görünüyor.  

Choson Hanedanlığı zamanında geçen KBS2 kanalı dizisinin konusu ise şöyle: Hong Ha-ron kendisini erkek olarak tanıtmakta ve erkeklere, kadınlarla ilişkileri konusunda tavsiyeler vermektedir. Müşterilerinden biri adına yazdığı bir aşk mektubu sayesinde prensle tanışma fırsatı yakalar, ancak karşısındaki kişinin prens olduğunun farkına varamaz. Prens de onun kadın olduğunu fark edemez. Yine de, bir şekilde birbirlerinden etkilenirler. Olaylar, Hong’u hiçbir kadının giremeyeceği bir ortamda yaşamaya sürükler.  

Şimdilik sizlerle, Moonlight Drawn By Clouds dizisinden ilk görüntüleri paylaşıyoruz. İlerleyen zamanlarda, bu yeni tarihi Kore dizisi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi paylaşmak dileğiyle.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER