Gong Yoo’nun yeni dizisi Goblin’den ilk kareler!

Gong Yoo’nun yeni dizisi Goblin’den ilk kareler!
Goblin, Gong Yoo (2016)

Geçtiğimiz haftalarda adından sıkça söz ettiğimiz ve bu yılın en çok konuşulan Kore dizilerinden biri olacağı artık su götürmez bir gerçek olan Goblin’den ilk kareler yayınlandı.

Gong Yoo’nun arzı-ı endam ettiği bu kareler, diziye yönelik merakları biraz daha artırdı desek yalan olmaz herhalde. İşte Naver'in paylaştığı o görüntüler;


 

Bu arada, isterseniz dizinin konusunu sizlere hep birlikte yeniden hatırlayalım. Hikaye, ruhların koruyucusu bir "goblin"le, geçici hafıza kaybına uğrayan ölüm meleğinin birlikte hareket etmeye başlayarak, bu dünyadaki ruhları ötekine uğurlarken karşılaştıkları olayları anlatıyor. Goblin karakterini Gong Yoo canlandırırken, ölüm meleği rolünü Lee Dong-wook üsteniyor. Kim Go-eun ise, hikayenin bir diğer önemli karakteri olan liseli bir genç kızı canlandıracak ve söylenenlere göre bu karakter Goblin'e aşık olacak.

Çekimleri Kanada’da gerçekleşen tvN kanalı draması Goblin, Kasım ayında görücüye çıkacak. Dizinin senaryosunun, Descendants of the Sun dizisinin usta kalemi Kim Eun-sook'un elinden çıktığını söylememize gerek yok sanıyoruz.  

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER