Aşk Laftan Anlamaz 3. bölüm 2. fragmanıyla yine çok konuşulacak!

Aşk Laftan Anlamaz 3. bölüm 2. fragmanıyla yine çok konuşulacak!
Aşk Laftan Anlamaz, Show Tv ekranlarında yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. 3. bölümüyle ekrana gelecek dizinin yeni bölümünden ikinci fragman yayınlandı. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanlarının yayınlanmasının ardından hayranları yeni bölümü beklemeye başladılar. Aşk Laftan Anlamaz’ın yeni bölümünde Murat ve Hayat yaşadıkları onca kavganın patırtının ardından nihayet anlaşmaya varırlar. Yaşanan bu yakınlaşma ikili arasındaki büyük aşkı filizlendirir... İşte merak edilen detayları ile Aşk Laftan Anlamaz 3.bölüm fragmanı haberimizde… 

Başrollerini yeni sezonun dikkat çeken isimlerinden Hande Erçel ve Burak Deniz'in paylaştığı, senaryosunu ise Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses’in yazdığı, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı "Aşk Laftan Anlamaz" 3. bölümü ile Çarşamba akşamı saat 21.00'de Show TV'de. 

Aşk Laftan Anlamaz 3.bölüm 1. fragmanı:Aşk Laftan Anlamaz 3.bölüm 2. fragmanı:

 

Aşk Laftan Anlamaz 2.bölümde neler oldu? 

Gerçek Suna’yı karşısında bulan Hayat, ne yapacağını şaşırarak güçlükle durumu geçiştirir. Üstelik Emine, Hayat’taki tuhaflığı fark edip kızının peşine düşerek Sarte’ye baskın yapar. Durumlar kızımız için daha da zorlaşacaktır. Hayat’ın yardımına her zamanki gibi Aslı ve İpek yetişir. Yapılacak tek şey Suna’dan birkaç gün daha izin almaktır. Hayat bunun mümkün olmadığını söylese de İpek bir yolunu bulacağına söz verir. Soluğu Suna’nın evinde alırlar. İpek ve Hayat, Suna’yı ikna edebilecekler midir? Bir taraftan da Murat’ın verdiği işlerle boğuşan Hayat, tuhaf testlere tabi tutulduğunu düşünür. Patronunun her şeyi öğrendiğinden şüphelenir. Bir de Didem’in kıskançlıkları ve diğer yanlış anlaşılmalar sonucu Hayat, gururuyla geleceği arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.


Hikaye

Bi Yapım’ın büyük bir merakla beklenen yeni projesi "Aşk Laftan Anlamaz"da Burak Deniz, tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı ‘Murat Sarsılmaz’ olarak izleyiciyle buluşacak. Hande Erçel, dizinin Hayat’ı olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Giresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’ ile bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat’ın kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi izleyenleri ekrana bağlayacak. 

Hande Erçel kimdir? 

1993’te Balıkesir’de doğmuştur. Türk oyuncu ve modeldir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Geleneksel Türk Sanatları bölümünde okumaya devam etmektedir. Kanal D'de yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde Selin Yılmaz karakterini canlandırmıştır.2016 haziran ayında "Aşk Laftan Anlamaz" dizisinde "Hayat" karakteriyle ekranlara geri döndü. 

Burak Deniz kimdir?

20 Ekim 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Anne baba O küçükken ayrılmışlar. Üniversitede sanat tarihi okudu. Burak Deniz, 2011 yılında yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı “Kolej Günlüğü” adlı dizide Onur karakterini canlandırırken, Özge Çelik ve Furkan Andıç ile birlikte oynadı. 2012 yılında “Sultan” dizisinde Tarık karakterini canlandırırken, Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak, Nur Sürer, Settar Tanrıöğen ile oynadı. 2013 – 2014 yılları arasında “Kaçak” dizisinde Burak Topçuoğlu karakterini canlandırırken, Gürkan Uygun, Berk Hakman, Begüm Birgören, Yağmur Tanrısevsin, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin ile beraber rol almıştır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER