"Çocuğum olmadan asla!" diyen K-Drama Wanted reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı?

K-Drama Wanted başladı. Peki ne kadar reyting aldı?

Bu hafta birbirinden farklı türlerde yeni diziler Güney Kore televizyonlarında başlangıç yaptı. Daha önceki yazılarımızda Doctors ve Beautiful Mind dizilerinden epeyce bahsetmiş, dizilerin kritiğini yapmıştık. Şimdi de farklı formatıyla dikkat çeken Wanted dizisine odaklanacağız. Ancak hemen önce, geçtiğimiz haftanın reytinglerine kısaca bir göz atalım.

Doctors reytinglere fırtına gibi girdi!

Artık kemikleşmiş bir izleyici kitlesine sahip Five Children, reytinglerde bizi şaşırtmayı çoktan bıraktı; 25.6 ve 30.9 izlenme oranları yakalayarak ilk sırada yer aldı.

The Flower in Prison ise ikinciliğini korumayı sürdürüyor. Tarihi dizi, 17.2 ve 18.3’lük rakamlarla listedeki yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Happy Home 14.8 ve 17.5’lik reytinglerle, listeye yine üçüncü sıradan dahil oldu. İlk başta medikal drama gibi görünün ancak daha farklı bir konuyu odak alan Doctors, gayet iyi bir başlangıç yaptı. 12.9 ve 14.2’lik rakamlar yakalayan dizi, dördüncü sıraya yerleşti. Bize kalırsa, bu yeni dizinin, Happy Home’un yerini alması işten bile değil.

Yeni dizilerden Wanted reytinglerde pek beklenileni veremese de, 5.9 ve 7.8’lik reytinglerde en azından Beautiful Mind’ın üzerinde yer aldı. Beautiful Mind maalesef beklediği ilgiyi göremedi. Dizinin izlenme oranları 4.1 ve 4.5’de kaldı.

Wanted: “Çocuğum olmadan asla!”

16 bölümlük SBS kanalı dizisi Wanted geçtiğimiz hafta, tam tarihiyle 22 Haziran’da ilk bölümüyle seyirciyle buluştu. Dizinin konusu şöyle; Güney Kore’nin en popüler aktrislerinden Jung Hye-in’in  oğlu kaçırılır. Genç ve başarılı aktris, çocuğunu kurtarmak için, canlı yayında fidyecilerin her istediğini yapmak zorundadır ve zamanla yarışmaktadır. Dizi birkaç bölüm daha ilerleyince, sizlerle, diziyle ilgili daha fazla ayrıntı paylaşacağız.

Dizinin ilk fragmanı;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER