Hayat Şarkısı 21. bölüm sezon finali fragmanında işler iyice karıştı! - İzle!

Hayat Şarkısı 21. bölüm sezon finali fragmanında işler iyice karıştı! - İzle!
Hayat Şarkısı 21. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Hayat Şarkısı 21.bölümü ile yarın akşam sezona veda ediyor. Kerim her şeyin açığa kavuşması için Aylin’i köşke getirir. Aylin bildiklerini anlatmaya başlar… Kerim ve Mehmet’e sahip olabilmek için çevirmediği dolap, hazırlamadığı tuzak, oynamadığı oyun kalmayan Hülya, sonunda köşeye sıkışır. Ne koşulda olursa olsun her daim yanında olan sağ kolu Mahir’in ise eli kolu bağlanmıştır… Peki, Hayat Şarkısı 21.bölümde neler olacak? Kerim, Hülya’yı terk mi ediyor? Hülya için yolun sonu geldi mi? İşte merak edilen tüm detayları ile haberimizde… 

Cem ve Zeynep’in planı devreye girmiş Mahir’in annesi Emine kaçırılmıştır. Mahir, anne dediği Emine’yi kurtarabilmek için Hülya’nın sırlarını tek tek açıklamak zorundadır. Hasta olan Emine’yi kurtarmak için süre kısıtlıdır. Hülya artık bu savaşta tek başınadır. Aylin, Kerim ile karşılıklı görüşmek ve Kerim’in okuldan atılmasına sebep olan olayların gerçek yüzünü anlatmak için İstanbul’a gelir. Kerim bu görüşmenin tüm ailenin huzurunda yapılmasına karar vermiştir, Aylin’i eve çağırır. Filiz ve Nurgül, Bayram’a Mehmet hakkındaki sırları anlatmak, Mehmet’in annesinin Filiz olduğunu açıklamak için Bayram ile buluşur. Hülya her yönden sıkışmıştır ve bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. 

Yapımcılığını Most Production'un üstlendiği başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan gibi sevilen isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı 20. son bölüm ile dün ekrana gelmişti. Merak edilen Hayat Şarkısı 21. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı, sezon finaliyle 28 Haziran Salı 20.00’de Kanal D’de! 

Hayat Şarkısı 21. bölüm 1.fragmanı - (Sezon Finali)Hayat Şarkısı 21. bölüm 2.fragmanı - (Sezon Finali)
Hayat Şarkısı son bölümde neler oldu?

Nurgül, Aylin'e ulaşabilmek için her yolu denerken, devreye Kerim giriyor! Hüseyin’in Cem’i vurmasının ardından, Zeynep de beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılmıştır. Cem ve Zeynep, başına gelenlerden Hülya’yı sorumlu tutarlar ve intikamalmak için gözü kara bir plan hazırlayıp devreye sokarlar. Artık her şeyi göze almışlardır. Nurgül, Aylin’e ulaşmayı başarır. Yakalanıp hapse gideceğinden korkan Aylin, geçmişte yaşananların perde arkasını itiraf etmek için Kerim’i arar. Kerim ile Aylin karşılıklı görüşmek için sözleşirler. Mahir ve Hülya’nın etrafındaki çember daralmakta, her ikisi de bir çıkış yolu bulmak için tüm güçleriyle savaşmaya hazırlanmaktadır. 


Hikaye 

Mudanya yakınlarındaki Işıklar Köyü'nde doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Işıklar Köyü'nde iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir. 

Oyuncular

Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker (Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)  

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER