Hayatımın Aşkı 7. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Demir, Gökçe'ye ne itiraf edecek?

Hayatımın Aşkı 7. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Demir, Gökçe'ye ne itiraf edecek?
Hayatımın Aşkı Pazar akşamları Show Tv ekranlarında yayınlanıyor. Çiçeği burnunda dizi Hayatımın Aşkı son bölümde izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. Peki, yarın akşam ekranlara gelecek olan Hayatımın Aşkı 7.bölüm fragmanında neler oluyor? Merakla beklenen Hayatımın Aşkı 7. bölüm fragmanı ve son gelişmeler haberimizde... 

Duru’nun beklenmedik ziyareti ile işten ayrılan Demir, yeni bir reklam ajansı kurma peşindedir. Bu yolda ona Gökçe eşlik eder. Gökçe, Demir’in bu zor zamanında bir an olsun yanından ayrılmaz ve işlerin yoluna girmesi için elinden geleni yapar. Bartu’nun davulcu mafyasıyla başı büyük derde girer. Diğer yandan Hikmet oyununu sürdürür. Başta Rezzan olmak üzere bütün aile Hikmet’in hastalığına üzülür. Hikmet amacına ulaşacağı sırada Rezzan durumu fark eder. Hikmet’in bir oyun oynadığını, aslında hasta olmadığını öğrenince çok sinirlenir. Hikmet yaptığına pişmanlık duyar ve kendini affettirmek için her yola başvurur. Hayatımın Aşkı yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Kanal D'de! 

Hayatımın Aşkı 7. bölüm 1.fragmanı:Hayatımın Aşkı 7. bölüm 2.fragmanı:Hayatımın Aşkı son bölümde neler oldu?  

Demir'in kardeşi Duru intikam almaya karar veriyor; Demir'in en büyük destekçisi Gökçe oluyor! Duru’nun beklenmedik ziyareti, Demir ve ailesinde şaşkınlık yaratır. Demir’den geçmişte yaşananlardan dolayı intikam almak isteyen Duru, şirkete bir ortak getirir ve Demir’in işi bırakmasına neden olur. Duru’nun bir sonraki hedefi ise Kaan’dır. Habersiz bir şekilde Kaan’ın karşısına çıkan Duru, Kaan’ı şoke eder. Duru’nun gelişiyle Kaan’ın aklı karışır. Gökçe, Demir’i etkilemek için elinden geleni yapmaya devam eder. Ajanstan ayrıldıktan sonra ilk işi Gökçe almıştır. Demir hem Gökçe’nin yanında olmasından hem de işi almasından dolayı oldukça mutludur. Zor zamanlarında yanında sadece Gökçe vardır... Bu sırada Bartu Hikmet’in hasta olduğunu zanneder ve ortalık karışır. Rezzan ise durumu öğrendiğinde Hikmet’e karşı davranışları değişir ve bunu fark eden Hikmet de durumu kullanmaya başlar. Fakat Hikmet’in planı ters tepecek ve ortalık karışacaktır. 

Dizinin konusu

Gökçe, Ajans 237 Reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır.

Oyuncular :

Hande Doğandemir ( Gökçe ), Serkan Çayoğlu ( Demir ), Berk Hakman (Kaan), Zeynep Eronat ( Rezzan ), Zafer Algöz ( Hikmet ), Sadi Celil Cengiz ( Bartu ), Avni Yalçın ( Hulusi ), Ayşegül İşsever ( Nesrin ), Deniz Barut ( Eylem ), Seda Türkmen ( Sema ), Murat Parasayar ( Rahmi ), İlay Erkök ( Sezen ) , Gizem Terzi ( Nilay ) ve Yonca Evcimik ( Yonca Evcimik )

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER