Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm “The Winds of Winter” final fragmanı yayınlandı!

Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm “The Winds of Winter” final fragmanı yayınlandı!
Game of Thrones 6.sezon 9.bölüm, The Battle of Bastards ile nefesleri kesti. Jon Snow’un galip geldiği savaşta neler yaşandı? Game of Thrones 6.sezon 10.bölüm fragmanında neler oluyor? Little Finger, Sansa’dan isteği nedir? Jon Snow, Sansa’ya “Birbirimize güvenmek zorundayız. Çok fazla düşmanımız var…” şeklinde bir konuşma yapıyor. Bu ne anlama geliyor? “The Winds of Winter” ismi ile sezona veda edecek Game of Thrones 10.bölüm fragmanı ve dahası haberimizde… 

Game of Thrones 6.sezon 10.final bölümü fragmanında Cercie için İnanç karşısında yargılanma günü gelmiştir. King's Landing’da tek başına kalan Cersei’nin ne yapacağı merak konusu oldu. Jaime, Cersei’nin yardımına yetişebilecek mi? Freyler ve Lannister’ler arasında yapılan anlaşma ile Nehirova tekrardan King's Landing'a bağlanmıştır. Frey’ler bunun şerefine Jaime için onur yemeği verir. Sansa ve Little Finger arasında geçen konuşma herkesi heyecanlandırır. Little Finger, Sansa’ya aşıktır. Little Finger’ın bu bölümde Sansa’dan ne istediği ise büyük merak uyandırdı. Sansa daha önce kendisini Ramsey’e teslim eden Little Finger’a tekrardan güvenebilecek mi? Winterfell’i geri alan Jon Snow ve Sansa için zorlu bir yol vardır. Fragmanda Jon Snow’un kardeşi Sansa’ya “Birbirimize güvenmek zorundayız. Çok fazla düşmanımız var…” şeklinde bir konuşma yapıyor... Düşmanlarının onları her an birbirine düşürme riski olan iki kardeş birbirlerine sahip çıkacaklar mı? Daha önce yaşadıklarından dolayı herkese karşı güveni sarsılan Sansa, abisi Jon’a güvenecek mi? Yoksa Jon’un Snow olması Sansa’nın Stark olması iki kardeşi birbirine mi düşürecek? Tüm bu sorular Game of Thrones 6.sezon 10.bölümün yayınlanması ile cevaplarını bulacaktır.

Game of Thrones 6. sezon 10. bölüm fragmanı:Game of Thrones son bölümde neler oldu?

Game of Thrones 6.sezon "The Battle of Bastards” bölümü ile bir kez daha kendini kanıtladı… Winterfell için Ramsey Bolton ile Jon Snow arasında yapılan The Battle of Bastards’da, herkesin tahmin ettiği gibi savaşın galibi Jon Snow oldu. Kuzey’de beklediği desteği göremeyen Jon Snow, Yabaniler ordusu ve Ayı Adalar’ın 62 tane şövalye ile Ramsey’e karşı mücadele verir. Sansa sayıca üstün olan Ramsey’in savaşı kazanacağından korkarak Little Finger’dan yardım ister. Sansa, Jon’a savaş için daha fazla adama ihtiyaçları olduğunu, Jon’a biraz daha beklemeleri gerektiğini söyler. Jon, Sansa’ya haklı bulsa da başka çareleri olmadığını söyler. Rickon’u kurtarmak için savaşmak zorundadır. Savaş günü öncesi Jon Snow ve Ramsey görüşme yaparlar. Ramsay tehditlerine devam eder. Jon Snow tehditlere aldırış etmez. Ramsey'i birebir dövüşe davet eder. Ramsey, Jon'un kılıcından korkar ve teklifi direk reddeder.

Daenerys Targaryen uzun bir yolculuktan sonra Meereen'a döner. Kuşatmanın tam ortasında gelen Daenerys, olanların hesabını sormak için Sahiplerle görüşme yapar. Tehdit ve emirlerle geçen görüşme Daenerys’in asi ejderhası Drago’nun gelmesi ile son bulur. Drago ve Daenerys birlikte şehri ateş altına verenleri dizgine getirir. Dokthri ordusu tam zamanında şehre giriş yapar ve saldırı sonlandırılır.Artık hakkı olduğu Demir Taht’a onu götürecek bir donanmaya da sahiptir.Daenerys şimdi hiç olmadığı kadar güçlüdür... Saldırının ardından Daenerys’in kendisi ile görüşmek isteyen sürpriz konuları olur. Bunlar Demir Adalar’dan donanmaları ile kaçan Theon ve Yara’dır. Daenerys’e hizmet için donanmalarını sunan Greyjoylar, karşılığında da kendilerinden çalınan Demir Adalar’ı isterler. Daenerys bu isteklerini kabul eder.

Ramsey’in savaş alanında Jon Snow ve kardeşi Rickon’a bir oyun oynar. Ramsey, Rickon’un ellerini çözer ve abisine doğru koşmasını söyler. Olanları izleyen Jon, Ramsey’in ne yaptığını anlamaya çalışır. Kardeşinin kendisine doğru koştuğunu gören Jon Snow, atına atladığı gibi Rickon’a koşar. Rickon ve Jon birbirlerine tam yaklaşmışken Ramsey, tam da planladığı gibi Rickon’u kalbinden vurur. Bu sahne bölümün en etkileyici sahnelerinden olur. Kanlar içinde yerde kardeşini gören Jon, Ramsey’in ordusuna doğru tek başına hücum eder. Davos’un emri ile ordusu da peşinden gider. Ramsey sayıca üstün olmanın avantajı ile Jon Snow’un ordusuna büyük darbe vurur. Her şeye rağmen Jon Snow ve ordusu mücadelesine devam eder. Ramsey Bolton, Hilal Takdiği ile Jon Snow’ hezimete uğratmak üzeredir. Jon ordunun içerisinde adeta ezilir. Hayatta kalmaya çalışır. Umutlar tükenmek üzeredir… 

Savaşı dışarıdan izleyen Ramsey’in mutluluğu fazla uzun sürmez. Little Finger, Sansa’nın bu isteğine olumlu yanıt vermiştir. Arryn Şövalyeleri ile Jon Snow’un imdadına yetişir. Arryn Şövalyeleri Ramsey’in ordusunu yerle bir eder. Ramsey, Winterfell’e kaçar. Onun kaçtığını gören Jon Snow peşinden gider. Rickon’u gözlerinin önünde öldüren Ramsey’in peşini bırakmaya niyeti yoktur. Winterfell’e giren Ramsey, kuşatma için güçleri olmadığını, beklemeleri gerektiğini söyler. Rüzgar tersine dönmüştür... Jon Snow’un peşinden gelen Wun Wun, Winterfell’in kapısını kırar. Savaşı kaybeden Ramsey, pes etmez. Jon’un savaş öncesi teklif ettiği gibi birebir dövüşmeyi teklif eder. Jon Snow’un gözü bir şey görmez. Kendisine okları fırlatan Ramsey’i elleri ile öldüresiye döver. Zindana atılan Ramsey’i öldürmek Sansa’ya düşer. Sansa bir dönem esiri olduğu bu canavarı kendi yöntemi ile öldürür. Tazılarını yedi gündür aç bırakan Ramsey’i kendi tazılarına servis eder. Tazılar Ramsey’i paramparça eder. 

Game of Thrones'un yapımcısından final açıklaması

2011'de televizyona geldiği günden beri adeta bir fenomene dönüşen Game of Thrones'un (Taht Oyunları) yapımcısı HBO, merakla beklenen sezonun final bölümü ile ilgili açıklama yaptı.Yapılan açıklamaya göre, dizinin 6. sezonunun finali bugüne kadarki en uzun Game of Thrones bölümü olacak. Önümüzdeki haftalarda yayına gelecek olan dizinin final bölümü 69 dakika olacak. 


Game of Thrones 6. sezon bölüm özetleri

1.Bölüm - "The Red Woman" 

Jon Snow'un cansız bedeni Sör Davos ve birkaç sadık nöbetçi tarafından bulunur. Cesedi bir odaya götürürler ve kilitlerler. Ardından Thorne, yönetimi ele alır. Winterfell'da Ramsay, Myranda'nın başında yas tutar. Sansa ve Theon'u Ramsay'in adamları yakalar, ardından Brienne ve Podrick varınca Ramsay'in adamlarını öldürür, Brienne de Sansa'nın hizmetine girer. Kralın Şehri'nde Cersei, Jaime ve ölen kızı Myrcella'yı karşılar. Jaime, Cersei'ye bunun intikamını alacağını söyler. Dorne'da Doran ve Trystane, Myrcella'nın ölüm haberini aldıktan sonra Kum Yılanları tarafından öldürülür. Meereen'de Tyrion ve Varys, donanmanın yandığını görür. Jorah ve Daario, Daenerys'i ararken izini bulur. Daenerys'i kaçıran Dothrakilerin başındaki Khal Moro, Daenerys'in kimliğini öğrenir. Braavos'da Arya sokaklarda evsiz halde yaşar ve tapınaktaki kimsesiz kız tarafından dövülür. Melisandre ise kırmızı kolyesini çıkarır ve yaşlı formuna geçer. Tanrısından ümidi kesmiş şekilde yatağa girer. 

2.Bölüm - "Home" 

Walda erkek çocuk doğurur, Ramsay da babası Roose'u, Walda'yı ve yeni doğmuş üvey erkek kardeşini öldürür. Brienne, Sansa'ya Arya'nın yaşadığını söyler. Theon, Demir Adalar'a dönmek istediğini belirtir. Demir Adalar'da Theon'un amcası Euron Greyjoy, babası Kral Balon Greyjoy'u köprüden atarak öldürür. Braavos'da Arya, kimsesiz kız tarafından tekrar dövülür, Jaqen da ona emirler verir ve onu takip etmesini söyler. Tyrion, Astapor ve Yunkai şehirlerinin tekrar köleleştirildiklerini öğrenir ve bunun üzerine ejderhalar Rhaegal ve Viserion'ın zincirlerini çıkarıp serbest bırakır. Bran, görüşlerinde Winterfell'ı ziyaret eder ve burada babası Ned Stark'ın, halası Lyanna Stark'ın, amcası Benjen Stark'ın ve Hodor'un çocukluk hallerini görür. Jaime, Yüce Rahip'in önüne çıkarken Tommen ise annesi Cersei'den kendisine güçlü olmayı öğretmesini ister. Edd, Tormund ve diğer Yabanıllarla beraber gelip Kara Kale'de Allister ve diğerlerini tutuklar. Davos, Melisandre'yi büyü gücü ile Jon'u diriltme konusunda ikna eder, görünüşe göre başarısız olur. Odadan herkes çıktığında ise Jon Snow birden gözlerini açar ve dirilir. 

3.Bölüm - "Oathbreaker"

Jon Snow, kendisini Yabanılların önünde Sör Alliser Thorne, Olly ve kendisini hançerleyen diğer kişileri idama mahkum bırakırken bulur. Ardından Gece Nöbetçileri kumandanı olarak görevi Efkarlı Edd'e bırakır. Eski Şehir'e giden yolda Sam, Gilly'e kendisi üstat eğitimi alırken Gilly ve bebeğinin, Sam'in Menzil'deki Horn Hill'de yaşayan ailesinin yanında kalmasını ister. Bran görüşünde, Dorne'daki Neşe Kulesi'nin yanında babası ve Howland Reed'in Sör Arthur Dayne'i öldürdüğünü görür. Vaes Dothrak'da Daenerys, Dosh Khaleen'de yer alması için zorlanır. Varys, Astapor, Yunkai ve Volantis'in sahiplerinin Harpiyanın Oğulları'nı mali açıdan desteklediğini öğrenir. Kralın Şehri'nde Tommen, Yüce Rahip'le konuşurken Cersei ve Jaime de Lord Kevan ve Tyrellerin olduğu küçük konsey toplantısını böler. Arya eğitimini tamamlar ve sonunda gözleri açılır, ardından "hiç kimse" olur. Lord Umber, Kuzey'deki Yabanıllardan korunmak için Ramsay'den yardım ister, bunun karşılığında Rickon Stark ve Osha'yı hediye olarak getirir. 

4.Bölüm - "Book of the Stranger" 

Sansa, Brienne ve Podrick, Kara Kale'ye ulaşır ve Jon Snow ile bir araya gelirler. Winterfell'da Osha, Ramsay'i öldürmeye kalkar fakat Ramsay daha erken davranıp onu öldürür. Jon ve Sansa, Winterfell'ı nasıl geri alacaklarını tartışır. Meereen'de Tyrion, Köle Körfezi'ndeki köle sahipleri ve tüccarlarıyla tanışır ve yedi sene içinde köleliği bitirme şartı koşar, bu da Missandei ve Gri Solucan'ı kızdırır. Serçeparmak, Vadi'ye dönerek buradaki askeri gücü Ramsay Bolton'a karşı çevirmeye çalışır. Kralın Şehri'nde Margaery, kardeşi Loras'ı hücrede ziyaret ederken Cersei, Jaime, Kevan ve Lady Olenna, Yüce Rahip'i bitirmeye yönelik planlar yapar. Theon, Demir Adalar'a ulaşıp Pyke'a gider ve ablası Yara'yı Kral Şurası'nda destekleyeceğini açıklar Daario ve Jorah, Vaes Dothrak'a ulaşır, Daario burada Jorah'ın gri hastalığını öğrenir. Daenerys, Khallarla buluşur ve Dosh Khaleen tapınağını ateşe verir. Tapınaktan yaralanmadan çıktığını gören tüm Dothraki halkı ona boyun eğer.

5.Bölüm - "The Door" 

Sansa, ordu desteği sunan Serçeparmak ile buluşur. Sansa'nın dayısı Brynden Tully'nin de Nehirova'da ordu topladığını söyleyen Serçeparmak, Sansa tarafından reddedilir. Jon ve Sansa Stark, Kara Kale'den ayrılarak Kuzeyli ailelerden destek toplamak için yola çıkar. Braavos'da Arya ve kimsesiz kız eğitime devam eder, Arya'ya ikinci ve son şans verilir. Sadakatini kanıtlamak için tiyatro oyuncusunu öldürmesi gerekmektedir. Tiyatro oyununu izlerken babasını ve kardeşini canlandıranları objektif olarak izler. Duvarın Ötesi'nde Bran, Ak Gezenlerin, Ormanın Çocukları tarafından kendilerini korumak için yaratıldığını öğrenir. Kral Şurası'nda Euron Greyjoy seçilir ve yeğenleri Theon ve Yara'yı öldürme emri verir. Dar Denizin Karşısı'nda Daenerys, Jorah'ın gri hastalığını öğrenir. Meereen'de kızıl rahibe Kinvara, Tyrion ve Varys ile bir araya gelerek Daenerys'e destek vermek için teklif sunar. Bran'ın kendi yaptığı görüşte Gece Kralı ona dokunur ve işaretleyerek mağarayı korunaksız yapar. Gece Kralı ve emrindeki Ak Gezenler, wightlar mağarayı basarak Üç Gözlü Kuzgun'u, Ormanın Çocukları'nı ve Hodor'u öldürür.

6.Bölüm - "Blood of My Blood" 

Bran ve Meera, Bran'in amcası olan ve Duvar'daki görevinde yıllardır kayıp olan Benjen Stark tarafından kurtarılır. Sam ve Gilly, Eski Şehir'e olan yolculukları sırasında Tarly ailesinin yerleşkesi olan Yüksek Tepe'ye uğrarlar. Sam'in babası Lord Randyll'in Gilly'yi Yabanıl olduğu için aşağılamasından sonra Sam onu da alıp Eski Şehir'e götürmeye karar verir ve giderlerken Yürekfelaketi adlı Valyria kılıcını da alır. Arya, öldürmeye çalıştığı oyuncuyu, zehiri içmemesi için uyarır ve Jaqen da kimsesiz kıza Arya'nın görevinde başarısız olduğu için öldürmesini söyler. Jaime, Margaery'yi İnanç'ın elinden almaya çalışırken Tommen'ın İnanç'a bağlandığını görür. Tommen, Jaime'yi Kral Muhafızları arasından çıkarır ve Edmure Tully'yi esir olarak tutan Walder Frey'e yardım etmesi ve Karabalık'ın elinden Nehirova'yı geri alması için gönderir. Daenerys, Drogon'u sürer ve Dothrakilere Dar Deniz'i geçip Westeros'u kendisi için feth etmesini söyler.

7.Bölüm -  "The Broken Man”

Jon ve Sansa, Winterfell'ı Ramsey Bolton’un elinden almak için Starklara sadık haneleri ziyaret etti. Kuzey’de savaş için desteklerini almaya gittikleri hanelerden, Jon ve Sansa’ya beklenen destek verilmedi. Lordlar daha önce Ron Stark’ın yapmış olduğu yanlışları hatırlatarak, Starklara destek vermeyeceğini söylediler. Jon ve Sansa’nın Ramsey’in ordusuna karşı ellerinde sadece Yabaniler ordusu ve Ayı Adalar’ın 62 tane şövalyesi var. Blakfish’e Brain ile haber yollayan Sansa, sayıyı yetersiz bulur ve destek için harekete geçer. Jon’a haber verdmeden bir mektup yazar. Bu mektup olasılıkla Serçe Parmak’ın daha önce Sansa’ya vaad ettiği Arryn Vadisi şövalyeleri için yazılmış bir mektup. Kral Tomman’ın Nehirova’yı almak için yolladığı dayısı Jaime, savaşı başlatmadan önce anlaşmak için Blakfish ile Konuşmak ister. Görüşmeyi kabul eden Blackfish, Jaime’ye geçmişi unutmadığını hatırlatır. Jaime’ya asla geri adım atmayacağını söyler. Demir Adalar’ın varisi Greyjoylar ise amcalarından kaçırdıkları gemilerle, Meraan’a Ejderhaların Annesi ile anlaşmak için yelken açarlar.“Hiç kimse” olamayacağını anlayan Arya, Kuzey’e, ait olduğu yere dönmek için çalışırken, görevinde başarısız olduğu için Yüzsüz Adam Jaqen H’ghar’ın emriyle öldürülmek istenir. Arya, Yüzsüz Kız tarafından feci şekilde yaralanır. Arya’nın hayatta kalıp kalmayacağı belli olmazken, dizinin Tazı lakaplı, Arya’nın hem dostu hem düşmanı Sandor Clegane, sahnelere geri döner. Tazı’nın şimdilik kimin tarafında olacağı belli değil.

8.Bölüm - "No One"

Game of Thrones 6. sezon 8. bölümünde Cercei, İnanç'a karşı savaş açar ve elindeki gücü kullanmaktan çekinmez. Cercei'nin emriyle İnanç bekçilerini öldüren Mountain ise herkesin korkulu rüyası olur. İnanç’ın ise olanlara sessiz kalmaya niyeti yoktur. Mountain’ın korumasında Cercei yargılanma günü beklerken beklenmedik bir gelişme yaşanır. Kral Tomman’ın emri ile dövüş ile yargılanma sonlandırılır. Artık İnanç karşısında eski usul savunmayla yargılanma olacağını ilan eder. Kraliyet ve İnanç birleşmiştir. Cercei oğlunun bu ilanı karşısında sarsılır. Artık kendisini koruması için Mountain’ı da kullanamaz. Nehirova’yı Blackfish’in elinden almaya çalışan Jaime, karşısında Brienne’i görünce şoke olur. Brienne, Sansa için dayısına haber götürmesi gerektiğini söyleyerek, Jaime’den yolundan çekilmesini ister. Jaime, Brienne ile bir anlaşma yapar ve onun Blackfish’in yanına gitmesine izin verir. Sansa’nın dayısından beklediği yardım karşılık bulamaz. Blackfish’in bu yardım çağrısına karşılık vermeye ne gücü ne de niyeti vardır. Cercei'ye olan aşkını gizlemeyen Jaime ise önüne çıkan bütün Tully'leri öldürerek Cercei'ye kavuşmanın yolunu bulma niyetindedir. Nitekim amacına ulaşır ve Nehirova’yı Blackfish’in elinden alır. Game of Thrones'un kitabına göre bu sezon diziye veda etmesi beklenen Arya, isimsiz kız tarafından bıçaklanmıştı. Ağır yaralanan Arya, kitaptaki seyirden farklı olarak ölmeden yoluna devam ediyor. İsimsiz kızın Arya'yı öldürmesinden korkulurken, Game of Thrones 6. sezon 8. bölümünde Arya Stark isimsiz kızın canını alıyor. Yüzsüz Adam Jaqen H’ghar’ın ifadesiyle “Hiçlik” makamına ulaşan Arya, bunu reddediyor. Çift Yüzlü Tanrı'ya olan bağlılığını bozar. Kendisinin hiç kimse olmadığını Winterfell'dan Arya Stark olduğunu ve eve dönme zamanı geldiğini söyleyerek tapınaktan ayrılır. Daenerys Targaryen'in yokluğunda Meereen Şehri'ni yöneten Tyrion Lannister ise, büyük bir tehditle karşı karşıya kaldığı sırada Khalesi ejderhası ile birlikte yardımına geliyor.

9.Bölüm - "The Battle of Bastards" 

Game of Thrones 6.sezon "The Battle of Bastards” bölümü ile bir kez daha kendini kanıtladı… Winterfell için Ramsey Bolton ile Jon Snow arasında yapılan The Battle of Bastards’da, herkesin tahmin ettiği gibi savaşın galibi Jon Snow oldu. Kuzey’de beklediği desteği göremeyen Jon Snow, Yabaniler ordusu ve Ayı Adalar’ın 62 tane şövalye ile Ramsey’e karşı mücadele verir. Sansa sayıca üstün olan Ramsey’in savaşı kazanacağından korkarak Little Finger’dan yardım ister. Sansa, Jon’a savaş için daha fazla adama ihtiyaçları olduğunu, Jon’a biraz daha beklemeleri gerektiğini söyler. Jon, Sansa’ya haklı bulsa da başka çareleri olmadığını söyler. Rickon’u kurtarmak için savaşmak zorundadır. Savaş günü öncesi Jon Snow ve Ramsey görüşme yaparlar. Ramsay tehditlerine devam eder. Jon Snow tehditlere aldırış etmez. Ramsey'i birebir dövüşe davet eder. Ramsey, Jon'un kılıcından korkar ve teklifi direk reddeder.

Daenerys Targaryen uzun bir yolculuktan sonra Meereen'a döner. Kuşatmanın tam ortasında gelen Daenerys, olanların hesabını sormak için Sahiplerle görüşme yapar. Tehdit ve emirlerle geçen görüşme Daenerys’in asi ejderhası Drago’nun gelmesi ile son bulur. Drago ve Daenerys birlikte şehri ateş altına verenleri dizgine getirir. Dokthri ordusu tam zamanında şehre giriş yapar ve saldırı sonlandırılır.Artık hakkı olduğu Demir Taht’a onu götürecek bir donanmaya da sahiptir.Daenerys şimdi hiç olmadığı kadar güçlüdür... Saldırının ardından Daenerys’in kendisi ile görüşmek isteyen sürpriz konuları olur. Bunlar Demir Adalar’dan donanmaları ile kaçan Theon ve Yara’dır. Daenerys’e hizmet için donanmalarını sunan Greyjoylar, karşılığında da kendilerinden çalınan Demir Adalar’ı isterler. Daenerys bu isteklerini kabul eder.

Ramsey’in savaş alanında Jon Snow ve kardeşi Rickon’a bir oyun oynar. Ramsey, Rickon’un ellerini çözer ve abisine doğru koşmasını söyler. Olanları izleyen Jon, Ramsey’in ne yaptığını anlamaya çalışır. Kardeşinin kendisine doğru koştuğunu gören Jon Snow, atına atladığı gibi Rickon’a koşar. Rickon ve Jon birbirlerine tam yaklaşmışken Ramsey, tam da planladığı gibi Rickon’u kalbinden vurur. Bu sahne bölümün en etkileyici sahnelerinden olur. Kanlar içinde yerde kardeşini gören Jon, Ramsey’in ordusuna doğru tek başına hücum eder. Davos’un emri ile ordusu da peşinden gider. Ramsey sayıca üstün olmanın avantajı ile Jon Snow’un ordusuna büyük darbe vurur. Her şeye rağmen Jon Snow ve ordusu mücadelesine devam eder. Ramsey Bolton, Hilal Takdiği ile Jon Snow’ hezimete uğratmak üzeredir. Jon ordunun içerisinde adeta ezilir. Hayatta kalmaya çalışır. Umutlar tükenmek üzeredir… 

Savaşı dışarıdan izleyen Ramsey’in mutluluğu fazla uzun sürmez. Little Finger, Sansa’nın bu isteğine olumlu yanıt vermiştir. Arryn Şövalyeleri ile Jon Snow’un imdadına yetişir. Arryn Şövalyeleri Ramsey’in ordusunu yerle bir eder. Ramsey, Winterfell’e kaçar. Onun kaçtığını gören Jon Snow peşinden gider. Rickon’u gözlerinin önünde öldüren Ramsey’in peşini bırakmaya niyeti yoktur. Winterfell’e giren Ramsey, kuşatma için güçleri olmadığını, beklemeleri gerektiğini söyler. Rüzgar tersine dönmüştür... Jon Snow’un peşinden gelen Wun Wun, Winterfell’in kapısını kırar. Savaşı kaybeden Ramsey, pes etmez. Jon’un savaş öncesi teklif ettiği gibi birebir dövüşmeyi teklif eder. Jon Snow’un gözü bir şey görmez. Kendisine okları fırlatan Ramsey’i elleri ile öldüresiye döver. Zindana atılan Ramsey’i öldürmek Sansa’ya düşer. Sansa bir dönem esiri olduğu bu canavarı kendi yöntemi ile öldürür. Tazılarını yedi gündür aç bırakan Ramsey’i kendi tazılarına servis eder. Tazılar Ramsey’i paramparça eder. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER