Hayat Şarkısı 20. yeni bölümünde Hülya köşeye sıkışıyor!

Hayat Şarkısı 20. yeni bölümünde Hülya köşeye sıkışıyor!
Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hayat Şarkısı 20. bölüm fragmanı ile herkesi şaşırttı. Salı akşamı yayınlanacak olan Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölümünde Hülya’nın başı büyük belada. Nurgül günlerdir peşine düştüğü Aylin’e sonunda ulaşır. Aylin’in konuşması ile Hülya her şeyini kaybedecektir... Kerim Almanya’da başına gelenlerin perde arkasını öğrenebilecek mi? Mahir ve Hülya’nın Aylin için planı ne? Hülya için hareketli dakikalar başlıyor... Hayat Şarkısı 20. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde. 

Hüseyin’in Cem’i vurmasının ardından Zeynep de beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılmıştır. Cem ve Zeynep, başına gelenlerden Hülya’yı sorumlu tutarlar ve intikam almak için gözü kara bir plan hazırlayıp devreye sokarlar. Artık her şeyi göze almışlardır. Nurgül, Aylin’e ulaşmayı başarır. Yakalanıp hapse gideceğinden korkan Aylin geçmişte yaşananların perde arkasını itiraf etmek için Kerim’i arar. Kerim ile Aylin karşılıklı görüşmek için sözleşirler. Mahir ve Hülya’nın etrafındaki çember daralmakta, her ikisi de bir çıkış yolu bulmak için tüm güçleriyle savaşmaya hazırlanmaktadır.

Hayat Şarkısı 20.bölüm fragmanı:Hayat Şarkısı son bölümde neler oldu?

Zeynep’ten öğrendiklerini doğrulamak için Melek’in yanına giden Hüseyin, duydukları karşısında şoka girer. Melek, Cem ve Hülya’nın geçmişi hakkında bildiği her şeyi bir bir Hüseyin’e anlatır. Böylece Hüseyin, Cem’in Hülya’ya tecavüz ettiğini öğrenir. Melek’in ısrarlarına rağmen geri adım atmayan Hüseyin, adamlarını toplayıp Cem’in ofisine gider. Cem’den olanların hesabını sorar. Cem her ne kadar kendini savunmaya çalışsa da Hüseyin, Hülya’ya yapılanların intikamını çok acı bir şekilde alır. Cem’in kasığından vurulduğunu öğrenen Zeynep, hesap sormak için Cevher Köşküne gider. Hüseyin ile tartışma esnasında fenalaşıp, beyin kanaması geçirir. Tatlı bir huzur almak için çiftliğe giden Hülya ve Kerim’in mutlulukları öncesinde Melek’ten gelen telefonla sonrasında da Süheyla Hanım’dan gelen arama ile son bulur. Zeynep’in hastaneye kaldırıldığını öğrenen ikili, soluğu İstanbul’da alır. Mahir, Filiz ve Nurgül’ün peşinden bir an olsun ayrılmaz. Hülya’ya bilgi akışı yapan Mahir, Nurgül’ün Aylin’in izini yakaladığını Hülya’ya haber verir. Hülya, Aylin için plan yapar. Nurgül ara vermeden Cevherlere saldırmak için elini güçlendirmeye devam eder. Cevherlerin yönetiminde bulunan spor kulübüne giden Nurgül’ün hedefinde Hüseyin vardır. Lakin işler hesapladığı gibi gitmez ve tesadüfler eşliğinde Bayram Cevher ile tanışır. Bayram Cevher ve Nurgül arasında yaşanan flörtöz durumlar ilerisi için yeni bir yasak aşkın habercisidir. Geçmişine dair sırların bir bir açıldığı şu günlerde Hülya’yı zor günler ileride bekliyor. Nurgül’e ulaşan Aylin’in bildiklerini konuşması dahilinde Hülya’nın Kerim’i kaybetmesi yakındır. Hülya’nın bu krizi aşmak için neler planlayacağı merak konusudur. 

Mudanya yakınlarındaki Işıklar Köyü'nde doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Işıklar Köyü'nde iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir. 

Oyuncular 

Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker (Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay) 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER