Hayat Sevince Güzel 3. yeni bölüm fragmanıyla gümbür gümbür geliyor!

Hayat Sevince Güzel 3. yeni bölüm fragmanıyla gümbür gümbür geliyor!
Fox Tv 'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hayat Sevince Güzel 3. yeni bölüm fragmanını yayınladı. Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan Hayat Sevince Güzel yeni bölümde; Savaş ve Barış namlunun ucundadır... Acaba ikiliyi, Halil Dede’nin emektar çiftesinden kurtaracak kişi Zarife midir? Üstelik onları hedefine alan yalnız Halil Dede değildir... Hayat Sevince Güzel 3. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

Muhtar Soylu ve Rüstem Ağa da, Şıpıldak’a iyiden iyiye alışan Göçerleri köyden göndermek için elinden geleni ardına koymamaktadır. Şıpıldak merhemiyle derdine deva bulan Şinasi ise tabii ki bununla yetinmemektedir... Merhemin gizli formülünü ele geçirmek için bir yandan Halil Dede’yi türlü kurnazlıklarla kandırmaya çalışmakta, öte yandan ise Savaş ve Barış’ı farklı bir taktik izlemeleri için yönlendirmektedir. Osman ise Emine’yle evlenmek için biraz daha beklemek zorundadır... Fakat Osman Mecnun’a dönmüştür... Nasıl beklesin? Gerekirse çölleri aşar, dağları deler. Bakalım Osman’ın çabaları sonuç verecek, Emine’ye kavuşabilecek midir? Köyün yeni gözdeleri Savaş ve Barış’a tutulan İlknur ve Seher’in önünde koskoca bir engel vardır: Rüstem Ağa! Gönül işlerinden hiç anlamadığı gibi acıması da olmayan Rüstem Ağa verdiği cezalarla kızlarını yola getirebilecek midir? Savaş ve Barış, adım adım Zarife’yi etkilemeye çabalamaktadır. Şimdiye dek başa baş giden tutku dolu bu yarışta Barış Zarife’ye hiç olmadığı kadar yaklaşır... Bakalım Zarife’yi Barış’a kaptırmak istemeyen Savaş arayı kapatabilecek midir? 

Hayat Sevince Güzel 3.bölüm fragmanı:Son bölümde neler oldu?

Yaptıkları dolandırıcılıklar yüzünden İstanbul’dan apar topar kaçan Göçer ailesi, arkalarında bıraktıkları belalılardan olabildiğince uzaklaşmaya çalışırken, kendilerini Ege’de bulurlar. Köyün hırçın güzeli Zarife’nin koyunları yüzünden kaza yaparlar. Zarife, Savaş ve Barış arasındaki aşk üçgeninin fitili de o an ateşlenmiş olur. Kazada yaralanan Şinasi’ye yardım eden Zarife, sadece kendi köylerinde yetişen bir bitki olan ve köye de adını veren Şıpıldak otundan yaptıkları merhem ile onu tedavi eder. Bu merhemin mucizevi bir etkisi olduğunu gören Göçer ailesi, formülün peşine düşerler… Kazara karşılaşan bu üçlünün hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bir iddia ile başlayan aşk oyunu, zamanla aşkın en gerçek haline dönüşecektir. Her türlü yaraya merhem olan mucize Şıpıldak otu, bakalım AŞK acısına derman olabilecek mi?

Dizinin konusu

Yüzlerde kocaman bir gülümseme, kalplerde buruk bir tat, evlerde neşeli bir ses yaratacak olan son derece samimi biri dizi çalacak kapınızı. Egenin denizi gibi sıcacık, yeşili gibi ferah, kızları gibi işveli, otları gibi sağlıklı bir dizi... Haydi açın kapılarınızı AŞK girsin içeri...‘Aşkın Ege halleri’ diyebileceğimiz bu dizide aşk, bazen romantik, bazen “serseri” yönüyle televizyon seyircisine oldukça eğlenceli saatler yaşatmaya şimdiden aday. 

Ekin Mert Daymaz

2 Aralık 1990 Hollanda doğumlu profesyonel olarak modellik yapmakta olan yakışıklı oyuncu 2013 yılında düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Lise eğitimini tamamlamasının ardından uzun boylu olmasından dolayı basketbol ile ilgilenmiştir. Kısa süreli devam eden basketbol macerasından sonra Modellik ile hayatına devam etmiştir. Model olmasının ardından Haliç Üniversitesi’nde Fitness ile Antrenörlük eğitimi almıştır. 2015 yaz aylarında Star Tv ekranlarında yayınlanan Çilek Kokusu isimli dizide Volkan karakterini canlandırmıştır. 

Burak Çelik 

1990 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu, aslen Ordu’ludur. Annesi ev hanımı babası mütahhit işiyle meşgul olan Burak Çelik babası ile birlikte İstanbul Eyüp’te bir otopark işletmeciliği yapmaktadır. Best Model Of Turkey birincisi olan Çelik, Hande Yener’in Kraliçe albümünün kapak çekimlerinde boy göstermiş ve birde klibinde rol almıştır. Şu anda FOX ekranlarında yayınlanmakta olan Karagül isimli dizide Serdar karakterini canlandırmaktadır. 

Algı Eke

Aslen Artvinli olan Algı Eke, 16 Eylül 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi ve babası yıllar önce boşanmıştır. 2013 yılında annesi hayatını kaybeden güzel oyuncu, Cağaoğlu Anadolu Lisesi’nde okulunu tamamlamıştır. Daha sonra yüksek öğretimini Berlin’de görmüştür. Dramaturji eğitimi alan Algı Eke, Türkiye’ye dönmesinin ardından yönetmen Musrafa Şevki Doğan ile tanışarak Baba Ocağı isimli dizide rol alarak oyunculuk kariyeri için ilk adımı gerçekleştirmiştir. Sonrasında Keşanlı Ali Destanı, Dürüyenin Güğümleri e Annem Uyurken isimli dizilerde rol alarak, Pinhani isimli müzik grubunun Yitirmeden isimli parçasının klibinde oynamıştır.

Öykü Çelik 

13 Temmuz 1987 tarihinde İstanbul’da doğan güzel oyuncu, babasının futbol antrenörü olmasından dolayı 11 yıl içinde 9 okul değiştirmek zorunda kalarak eğitimine devam etti. Ayrıca Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitimine devam ederken yaşadığı trafik kazasın sonrasında devamsızlıktan dolayı okulunu bırakmak zorunda kaldı. Akasya Durağı ve Selena dizileri ile oyunculuk kariyerine başlayarak, 2009 yılında Cin Geçidi filmi ve Luks Piyes’in rol aldığı Kanımdaki Barut filminde oynadı. 2011 yılında Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca’nın başrollerinde yer aldığı Nuri isimli dizide Reyna karakterini canlandırırken, 2012 yılında senaryosu Mahsun Kırmızıgül tarafından yazılan Benim İçin Üzülme isimli dizide Bahar karakterini canlandırmıştır.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER