Kiralık Aşk 51. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Büyük ayrılık kapıda...

Kiralık Aşk 51. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Büyük ayrılık kapıda...
Star TV’nin heyecan dolu romantik komedi dizisi Kiralık Aşk 51.bölüm için nefesler tutuldu. Yayınlanan 51.bölüm 1. ve 2. fragmanı ile herkesi şoke eden bölümde neler olacak? Ömer'den saklanan sır ne? Sadri Usta'nın Ömer'e anlattığı büyük sır ne? Manisa’ya yerleşme kararı alan Defne, Ömer’in yokluğuna alışabilecek mi? Ömer ve Defne arasında yaşanan bu gerginlik nereye gidiyor? İşte Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde… 

Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde ayrılık var. Defne ve Ömer'in ayrılığı sonrası işler karışacak. Defne her şeyi geride bırakıp gitmeye karar veriyor. Ömer Defne'nin yokluğunda, hiç bilmediği gerçeklerle yüzleşiyor. Neriman'ın beklenmedik hamlesi aşıkları bir araya getirebilecek mi? Ömer'le aynı dertten muzdarip olan Sinan, Yasemin'le barışmak için kimden medet umuyor? Ve nihayet Ömer kararını veriyor. 

Ömer ve Defne ayrılık acısıyla boğuşurken Defne, Manisa’ya yerleşme kararı alıyor. Ailesi ve İso onu bu kararından vazgeçirmeye çalışıyor ama güzel kadın ısrarcı. 

Neriman, Sadri Usta’ya gidip “Sırrımızı bunca yıldır tuttunuz. Teşekkür ederiz ama artık söylemenin vaktidir.” diyerek Ömer’e her şeyi açıklamasını istiyor. Bu isteği geri çevirmeyen Sadri Usta, Ömer’i karşısına alıp aile sırrını açıklıyor. Ömer duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor. 

Ortaks Yapım imzalı Kiralık aşk 51. yeni bölümü ile bu hafta ekrana gelmesi bekleniyor. Merakla beklenen Kiralık Aşk 51. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, levent ülgen ve Nergis Kumbasar'ın başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk, heyecan ve aşk dolu 51. Bölümüyle Cuma akşamı 20:00’da star’da! 

Kiralık Aşk 51.bölüm 1.fragmanı: Kiralık Aşk 51.bölüm 2.fragmanı:Kiralık Aşk son bölümde neler oldu?   

Kiralık Aşk dün akşam 50. bölümü ile ekrana geldi. Dizinin son bölümünde heyecan seviyesi yüksek sahneler vardı. Kiralık Aşk 50. bölümde Ömer yaşananlar karşısında Defne'yi affedecek mi? Peki Kiralık Aşk son bölümde başka neler yaşandı? İşte dizinin son bölümünde meydana gelen olaylar ve Kiralık Aşk 50. bölümden detaylar Ömer dedesiyle karşı karşıya. Şimdi ne olacak? Her şeye rağmen yüzükler takılacak mı? Ömer’in büyük tepkisi ne? Defne deli divane, her yerde Ömer’i arıyor. Peki Ömer nerede? Sinan’ın hayatı beklenmedik bir itirafla darmadağın oluyor. Şimdi Yasemin’le keskin bir virajın eşiğindeler. Defne ise Ömer’in hayatıyla ilgili hiç bilmediği gerçeklerle karşılaşıyor. Aşklar bir bir sınanıyor. Ve beklenen yüzleşme. Defne, Ömer’le yüz yüze geliyor. Peki Ömer Defne’yi affedecek mi? 

Dedesi ile karşı karşıya gelen Ömer oldukça sinirliydi. Yüzüklerin takılıp takılmayacağı merak edilirken ilginç gelişmeler yaşandı. Ömer karşısında dedesini gördükten sonra Defne’ye olan güveni sarsılır. Defne ise en mutlu olması gereken günde yaşadıkları sorguluyordu. Ömer kızgın olmasına rağmen Defne ‘nin ailesi için her şeye katlandığını söyledi. Herkes için çok zorda olsa Defne ‘yi Ömer ‘e istediler. Yüzüklerin takılması ile birbirlerine olan aşklarını hatırlayan ikili her şeye rağmen duygu dolu anlar yaşadılar. Ömer yapılanları hazmedemezken her şeyden ve herkesten uzaklaşmak istedi. Defne ‘nin bu süreçte Ömer ‘i araması, arayıp bulamaması duygu yüklü anlar yaşattı. Defne yaşananların ardından darmadağın olurken Necmi yaşananların ardından Ömer ‘in gittiği yeri merak ediyor ve bu arada Neriman ‘a da kızıyordu. 

Defne aynı şekilde Neriman ‘ı karşısına alıp içinden geçenleri dökerken gözyaşlarına boğuldu. Neriman ‘a oldukça kızan Defne onun yüzünden oyun oynamaktan bıktığını söyledi. ‘’ Bize karışmayın ‘’ diye isyan eden Defne duygu yüklü anlar yaşadı. Yaşadıklarının ardından dağılan Defne ise Necmi ile konuşarak yükünü hafifletmeye çalıştı. Necmi ise Defne ‘ye aslında Ömer ‘in babasının hikayesini bilmediğini anlattı. Ömer ‘in annesinin kaybından sonra yaşadıklarını anlattı. Ömer ve babası arasında yaşananlar herkesi şok etti. Aslında babasının Ömer ‘i uzaktan da olsa takip ettiğini öğrenen Defne aslında Ömer ‘in babasının nasıl biri olduğunu öğrendi. Defne ne yapacağını bilmez. Ömer’in evinde onu beklemeye karar verir. Ömer eve geldiğinde Defne’yi karşısında görür. Defne ile ciddi bir konuşma yapar ve yüzüğünü çıkarır. Ömer’in yüzüğünü çıkardığını gören Defne şok olur. Ve yüzüğünü çıkarmak zorunda kalır. 

Bölümün asıl can alıcı olayı ise her şeyin ardından Defne ve Ömer ‘in yüzleşmesiydi. Ömer Defne ‘ye aralarının hep aynı sebepten açıldığı söyleyip hep başa döndüklerini söyledi. İkili kimin haklı kimin haksız olduğunu tartışırlarken Ömer hep aynı şeyleri dinlemekten sıkıldığını söyledi. Bu şekilde ilişkinin yürümeyeceği konusunda endişe ettiğini söyleyen Ömer ciddi sorunları olduğunu Defne ‘e hissettirdi. Ciddi adılar atmanın erken olduğunu düşünmeye başlayan Ömer şok edici bir karar aldı. Dağıldığını, karmakarışık olduğunu söyleyen Ömer yüzüğünü çıkartarak bir süre uzak kalalım dedi. Heyecan yüklü bir bölümü daha geride bırakırken yeni bölümlerde neler yaşanacak hep birlikte bekleyip göreceğiz. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER