Survivor'da kim elendi? İşte SMS'ten çıkan eleme sonuçları!

Survivor'da kim elendi?  İşte SMS'ten çıkan eleme sonuçları!
Tv8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2016’da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Peki Kıbrıs’a günler kala izleyenleri ekranlara kilitleyen eleme gecesinde neler oldu? Survivor’da bu hafta elemeye kalan isimlerden kimler ne kadar SMS oyu aldı? Survivor Eleme Gecesi yapılan SMS Halk Oylaması sonuçlarına göre kim elendi? İşte merak edilen tüm detaylar… 

Survivor'da nefes kesen eleme gecesi nefes kesti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında eleme adayı ibrahim oldu. İkinci dokunulmazlığı ise Ünlüler kaybetti. Ünlüler takımında yapılan ada konseyinde Nagihan ve Semih Yunus Günçe’nin adını, Yunus ve Atakan ise Semih Öztürk’ün adını yazarak iki eleme adayı çıkardılar. Geçtiğimiz haftalarda yapılan büyük sms oylamasının sonuçlarına göre elenen isim belli oldu. Daha önce defalarca eleme adayı olan ancak yoluna devam etmeyi başaran ünlüler takımından Yunus Günçe bu defa elenerek Survivor’a veda etti. Yunus Günçe, İbrahim ve Semih Öztürk’ten daha az oy alarak adaya veda etti. Yunus Günçe kimdir?  

13 Nisan 1976 yılında Almanya’da doğan Yunus Günçe, aslen Trabzon Akçaabatlı olup; tiyatro, dizi oyunculuğu, sinema, DJ ve komedyen olarak birçok alanda adını duyuran bir kişidir. İlk olarak Number One radyoda DJ olarak görev alan Günçe; daha sonra Radio Hot’a geçerek DJ’lik hayatını sürdürmüştür. Hot TV de yer alan Dejavu programının sunuculuğunu yapan Yunus Günçe; sonra Best TV de aynı programı sürdürmüştür. ‘’Koçum Benim’’ dizisinde Gökhan (Çekirge) karakteri ile de TRT1 de gösterim boyunca izleyicilere oyunculuğunu da sergilemiştir. Birçok reklam filminde seslendirme yapan Gökçe; birçok markanın basılı ve TV çalışmalarında da oyunculuk üstlenmiştir. Oynadığı sinema filmleri arasında; Oğuzhan Tercan’ın yönetmenliğini yaptığı ‘’Hırsız Var’’ ve Mustafa Altıoklar’ın yönetmen olduğu ‘’O Şimdi Asker’’ yer almaktadır. Yunus Günçe; birçok televizyon programında da kariyer hayatını sürdürürken her türlü aktivitelerden de geri kalmadığını göstermektedir. CNN Türk de 2011 yılında yayınlanan ‘’Beni İkna Et’’ üniversiteler arası yapılan münazara içerikli bir programda sunuculuk ve modaratörlük yapmıştır. TRT spor kanalında yer alan ‘’Sporaktif’’ programının da sunuculuğunu üstlenmektedir. Yunus Günçe; ‘’Kafamda Böcek Var’’ adlı tek kişilik oyununu yurdun birçok yeri gezerek seyircilere sergilemektedir. Survivor 2016 Yarışmasında ünlüler takımında yer alacak olan Yunus Günçe; 15. haftada Survivor 2016’ya elenerek veda etti. 

Survivor'da Nagihan yarışmadan ayrılacak mı?  

Survivor'da Semih Öztürk, İbrahim ve Yunus Günçe adada kalmak için büyük yarış verdi.Survivor'dan elenen isim Yunus Günçe olunca diğerleri rahat bir nefes aldı. Survivor'da Nagihan ödül oyunu sırasında acılar içinde yere düştü. Nagihan'ın oyunlarda yarışıp yarışamayacağı doktorların son kontrolünden sonra belli olacak.. Survivor 2016’nın 15 Haziran Çarşamba yayınlanacak olan 97. bölümünde sakatlanan Nagihan Karadere diskalifiye mi olacak? Survivor’da büyük finale 10 gün kala heyecan dorukta. Survivor’da bu hafta elenen isim olan Yunus Günçe’nin ayrılmasıyla ünlüler ve gönüllüler takımlarında artık sayılar da eşit oldu. Her iki takımda 3’er yarışmacının mücadele edeceği Survivor’ın 97. bölümünde ödül oyunu sırasında Nagihan Karadere şok bir sakatlık yaşadı. Survivor’ın en fazla oyunda yarışan ve en fazla oyun kazanan ismi olan Nagihan ödül oyunu sırasında acılar içinde yere düştü. Arka baldırında bir sakatlık yaşayan Nagihan’ın çığlıkları adayı inletirken, başarılı oyuncu acılar içinde kıvrandı. Doktorun müdahale ettiği ise Çarşamba akşamı yayınlanacak bölümde belli olacak. 
Survivor’da oyunlardaki kurallar değişti!

Acun Ilıcalı yeni kuralları konseyde yarışmacılara açıkladı. Acun Ilıcalı, Survivor’da sona yaklaşılırken oyun sisteminde yapılan değişiklik hakkında açıklamalar yaptı. Ilıcalı yarışmanın yeni kurallarını böyle açıkladı: “Bundan sonra Survivor’da kalan oyunları daha kısa parkurlarda daha hızlı oyunlar oynayacaksınız. 10 olan takım ikinci oyuna rakibine attığı fark kadar avantajla başlayacak. İlk oyun 10-7 bittiyse ikinci oyuna kazanan takım 3-0 önde başlayacak. Dominik’te 10 günlük bir süreniz kaldı ve kalan oyunları da böyle oynayacaksınız” 

Survivor’da bu hafta neler oldu?  

Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden takım gönüllüler takımı oldu. Serkay, İbrahim ve Damla’dan oluşan gönüllüler takımında son olarak Efecan elenmiş ve takım 3 kişi kalmıştı. Üst üste çok sayıda ödül oyununu kazanan gönüllüler takımı önce Amerika’da Beyoncekonserine sonra da New York ödülüne gitmişti. Bu hafta ise dokunulmazlığı ünlüler kazandı. Bu haftaki ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında Damla, büyük finale gitmeyi sembol oyununu kazandığı için hak etmişti. Damla’nın adının yazılamadığı oylamada İbrahim ve Serkay mecburiyetten birbirlerinin adını yazdılar. Elemeye kalan ismi ise Damla’nın oyu belirledi ve elemeye kalan yarışmacı İbrahim oldu. Survivor 2016'da yeni bir eleme heyecanı yaşanıyor. Merakla beklenen Survivor 2016'da dokunulmazlığı kim kazandı? Elemeye kimler kaldı? sorusunun yanıtı dün akşam belli oldu. Survivor 2016'da dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler’den elemeye kalan ilk isim İbrahim oldu. Survivor’da Serkay mıı İbrahim mi sms oylaması eleme adayı oldu? Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlık oyunu 13 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde oynandı. Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden takım gönüllüler takımı oldu. Serkay, İbrahim ve Damla’dan oluşan gönüllüler takımında son olarak Efecan elenmiş ve takım 3 kişi kalmıştı. Üst üste çok sayıda ödül oyununu kazanan gönüllüler takımı önce Amerika’da Beyonce konserine sonra da New York ödülüne gitmişti. 

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 

Bu hafta ise dokunulmazlığı ünlüler kazandı. Büyük finale sayılı haftalar kala Ünlüler ve Gönüllüler hayatlarının en kritik dokunulmazlık oyunlarından birine çıktılar. Çok zorlu bir parkurda ellerinden geleni yapan iki takımdan Ünlüler, oyunu 10-7’lik skorla kazandı. Oyun sonrası bir tarafta sevinç hakimken diğer tarafta ise hayal kırıklığı yaşandı. 

Survivor'da elemeye kim kaldı?  

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler’de bir kişinin ismi gitme adayı olarak yazıldı. Bu haftaki ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında Damla, büyük finale gitmeyi sembol oyununu kazandığı için hak etmişti. Damla’nın adının yazılamadığı oylamada İbrahim ve Serkay mecburiyetten birbirlerinin adını yazdılar. Elemeye kalan ismi ise Damla’nın oyu belirledi ve elemeye kalan yarışmacı İbrahim oldu. Acun Ilıcalı Survivor'la ilgili merak edilen soruları yanıtladı!  

Acun Ilıcalı Survivor'la ilgili en sık sorulan soruları kişisel sosyal medya hesabından yanıtladı. Acun Ilıcalı Instagram hesabından yaptığı duyuruda Survivor ile ilgili gelen soruları cevaplayacağını açıkladı. Ilıcalı'nın bu açıklamasının ardından Ilıcalı'ya 70 binden fazla soru yöneltildi. Acun Ilıcalı ilk aşamada 4 soruya cevap verdi ama ilerleyen günlerde diğer sorulara da cevap vereceğini açıkladı. Acun Ilıcalı en çok merak edilenleri yanıtladı! İşte Acun Ilıcal'nın cevapladığı o sorular ve verilen cevaplar: 

1-) Damla’ya ayrıcalık yapıldığı ve yakın çevrenizle daha önceden tanışıklığı olduğu söyleniyor, bu konuyla ilgili açıklama yapar mısınız?

Cevap: Bu tarz iddialar açıkçası çok komik. Öncelikle Survivor’da Ünlüler takımında yarışan hemen her yarışmacıyı önceden tanıyorum ama bu ayrıcalık yapmama asla sebep olamaz. Konu iş olduğu zaman herkes benim için eşittir. Ne benim ne de herhangi bir yakınımın Damla ile önceden bir tanışıklığı yoktur. Bu tür ART niyetle çıkarılan dedikodulara bizim gibi siz de gülüp geçin. 

2-) Sosyal medyada Oyun sonuçlarını önceden öğreniyoruz ve bu da heyecanımızı kaçırıyor. Bu konuda önlem alamaz mısınız? 

Cevap: Dünyanın her yerinde başarılı bir işten nemalanmaya çalışan fırsatçı ve art niyetli insanlar vardır, buna maalesef alıştık artık. Bizim ekibimizde 500 kişi çalışıyor. Ekip dışından, bir takım kötü niyetli insanlar bazı bilgileri içeriden bir şekilde öğrenip ticari amaçla kullanabiliyor. Bunun adı tabii ki hırsızlıktır. Bu tip asalaklar her zaman olacaktır ama benden bir uyarı, bundan sonra o hesaplarda bol bol yalan okursunuz. :) 

 3-) Damla sigaraya nasıl ulaştı?

Cevap: Oyun çekimlerinde Dominikli ve Arjantinli çekim ekipleri de bulunuyor. Yarışmacılar da çekim sırasında oyun alanında vakit geçiriyorlar. Survivor’da önceki senelerde de yarışmacıların aşırı derecede aç kalıp zorlandıkları ve oyun alanındaki çöpleri karıştırdıkları zamanlar oldu. Bu sene Nagihan, Efecan, Serkay ve İbrahim de benzer girişimlerde bulundular ve uyarıldılar. Damla ise 3-4 izmariti adaya taşımış ve içerken kameralara yakalandı. Bu olayda kendisi uyarıldı ve o da üzülüp özür diledi. Survivor’daki yarışmacıların ne kadar zor şartlarda yaşadıklarını bildiğim için bu konularda arkadaşlara çok sert uyarı yapmaya gerek duymuyorum. Sonuçta 4 ay aç kalıyorlar, 15-20 kilo veriyorlar, konuya biraz da insani yönden bakmak lazım bence. 

4-) Oyun sırasında Damla’nın sırtında neden mikrofon vardı? 

Cevap: Durağan oyunlarda yarışmacıların sesini seyircilerimiz daha rahat duysun diye mikrofon takıyoruz. Bil Bakalım oyununda her yarışmacıda olduğu gibi Damla ve Atakan’da da mikrofon vardı. Bu konuya takılan arkadaşlar mikrofonla kulaklığı karıştırmış olabilirler.

‘Bunun adı hırsızlıktır’ 

Acun Ilıcalı, her yıl olduğu gibi ‘Survivor’ sorularını sosyal medyadan cevapladı. Ilıcalı’ya 70 binin üzerinde soru geldi. “Oyun sonuçlarını önceden öğreniyoruz ve bu heyecanımızı kaçırıyor. Bu konuda önlem alamaz mısınız?” sorusuna Ilıcalı, “Ekibimiz 500 kişi. Bir takım kötü niyetli insanlar, bazı bilgileri içeriden öğrenip ticari amaçla kullanabiliyor. Bunun adı hırsızlıktır” yanıtını verdi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER