K-Drama: Temmuz dizilerinde ikinci baharlar, gençlik ve gizem var

K-Drama: Temmuz dizilerinde ikinci baharlar, gençlik ve gizem var

Haziran ayının ortasına gelmişken, sizleri önümüzdeki ay başlayacak dizilerden haberdar etmek istedik. Temmuz ayında başlayacak olan Uncontrollably Fond, The Good Wife ve Let’s Fight Ghost’dan daha önce birçok kere bahsetmiştik. Şimdi biraz da pek adı anılmayan dizilere bakma zamanı. Bakalım Temmuz sıcağında hangi diziler bizleri bekliyor.   

Size göre Second to Last Love, bize göre İkinci Bahar  

The Second Last Love adlı Japon dramasından uyarlanan dizi, kırklarında bekar bir kadının emeklilik sonrası gelgitlerini anlatıyor. 23 Temmuz’da SBS kanalında başlayacak dizinin baş rolünde Mrs. Cop dizisinin yıldızı Kim Hee-ae yer alıyor. Ana akım dizi piyasasında genel olarak genç kesmin aşk hikayeleri anlatılırken, Second to Last Love kırklı yaşlara odaklanarak farklı bir hikaye ortaya koyacak gibi görünüyor. Sıradan romantik komedilerden sıkılanlar için, tıpkı Dear My Friends gibi takip edilesi bir dizi.

W: Aşk farklı boyutta yaşanır

20 Temmuz’da başlayacak olan MBC dizisi W, otuzlarında bir çiftin aşk hikayesini anlatacak. Dizide, aynı çağda ancak farklı dünyalarda yaşayan iki kişinin yolları kesişince olaylar gelişiyor. Babası ünlü bir çizgi roman yazarı olan Oh Yun-joo, bir gün babası kaybolunca onu bulmak için çıktığı yolda Kang Chul’le karşılaşır ve onun tarafından farklı boyuta götürülür. Bu olay ikili arasında gelişecek garip bir ilişkinin başlangıcı olacaktır. W, Romantizm ve gizemi bir arada sevenler için bir hayli tavsiye ettiğimiz bir dizi.

Age of Youth: Üniversite gençliği

JTBC kanalı Temmuz ayı dizisi Age of Youth, aynı evi paylaşan beş üniversite öğrencisinin ilişkilerine odaklanıyor.  Dizide, her biri birbirinden farklı karakterde beş gencin kendine ait problemleri ve hayalleri var. Tam bir yaz dizisi olan Age of Youth’un en azından ilk bölümüne bakılabilir diye düşünüyoruz.

After The Snow Ends

2 Temmuz’da ekranlara geleceği duyurulan tvN dizisi After The Snow Ends’ten ise elimize pek bir görüntü ya da bilgi yok. Dizinin, yayınlanmasına çok az bir süre kalmışken hala bu kadar gizemli olması da ilgi çekici doğrusu. After The Snow Ends’i önümüzdeki haftalara saklarken, The Good Wife’ın havalı trailer’ını sizlerle paylaşıyoruz. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER