Kırgın Çiçekler 50. bölüm sezon finalinde neler oluyor?

Kırgın Çiçekler 50. bölüm sezon finalinde neler oluyor?
Atv'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kırgın Çiçekler 50. bölüm fragmanını yayınladı. Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan Kırgın Çiçekler’in yeni bölümünde Kemal kızların başının belada olduğunu anlar. Yurda giderek Meral’i tehdit eder. Kırgın Çiçekler 50. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde. 

 Kırgın Çiçekler yeni haftaya yine damgasını vurarak girecek gibi gözüküyor. Atv ekranlarının ilgiyle takip edilen ve sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yaz sezonuna giriyor ve sezon finali fragmanıyla hayranlarını üzüyor. Yayınlanan sezon finali fragmanında kritik bir mahkeme kararı açıklanıyor. Mahkemeden Eylül’ün beklediği karar çıkıyor.Kendilerini sinema filmi yapımcısı olarak tanıtan çetenin tuzağına düşen Defne, intiharın eşiğine gelir. Selin, Ekrem’in izini bularak ona yeni bir teklif yapar. Mahkemede karar günü gelir, Eylül heyecanla Kemal’in tutuklanmasını beklemektedir. Mahkemeye son anda sürpriz bir tanık gelerek herkesi şok eder. Kaybetmeyi kabullenemeyen Kemal, Kırgın Çiçekleri birbirinden ayırmak için son kozunu da oynar. 

Başrollerinde Özgür Çevik ve İpek Karapınar gibi başarılı isimlerin rol aldığı Kırgın Çiçekler bomba gibi bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 50. bölüm fragmanı yayınlanan Kırgın Çiçekler'in yapımcılığını NTC Medya üstleniyor. Kırgın Çiçekler her Pazartesi saat 20:00'de Atv'de ekranlara geliyor... 

Kırgın Çiçekler 50. bölüm fragmanı:Kırgın Çiçekler son bölümde neler oldu?

Eylül, açtığı dava ile Büşra’nın hayatını zorlaştırdığını düşünerek vicdan azabı içindedir. Meral, İhsan'ı öldürmek için önüne çıkınca ummadığı olayların içine düşer. Eylül, açtığı dava ile Büşra'nın hayatını zorlaştırdığını düşünerek vicdan azabı içindedir. Kızlar ve Feride davadan vazgeçmemesi için baskı yaparlar. Nazan tarafından sürekli eleştirilen Defne, başarılı olduğunu ispatlamak için kendini büyük bir tehlikeye atar. Kemal tutuklanınca cezaevinde öldürüleceği için korku içindedir. Kızları tehdit etmek için eline büyük bir fırsat geçirir… 
Oyuncular

Özgür Çevik (Toprak): Mesleğini ve çocukları seven, iyi niyetli dürüst bir insan. Öğrencilerine sonuna kadar güvenen deneyimli bir öğretmen. Aynı zamanda aksi bir adam. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde duygularını ifade edemeyen, kadın ruhundan pek de anlamayan biri.

İpek Karapınar (Feride): Trabzonlu okumuş, zengin bir ailenin kızı. Çocuk Esirgeme Kurumu'nda müdür yardımcısı. Hayatın çok sert davrandığı bu çocuklara kalbini sevgisini açacağını, onların yaralarını sarabileceğini umut etti. Kızlara hayat umudu aşılamaya çalışırken kendisi de onlardan bir şeyler öğrenecek. 

Biran Damla Yılmaz (Eylül): 16 yaşında. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiş. Annesi ve küçük kız kardeşiyle beraber kıt kanaat bir çocukluk sürmüş. Üvey babasının tacizine uğruyor. Annesi tarafından yetimhaneye teslim ediliyor. 

Gökçe Akyıldız (Songül): 16 yaşında. Babası cezaevine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası Songül'ü istememiş. Hiçbir yerde güvende hissetmiyor. Bu yüzden sert. Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakar. 

Hazar Motan (Cemre): 16 yaşında. Nişantaşı'nın zengin ve popüler kızı. Bir evin bir çocuğu.Yetimhane kızlarıyla arasında asla yıkılmayacak duvarlar olduğuna inanıyor. Babasının nasıl bir bataklığa saplanıp günden güne karardığını fark edemiyor... 

Çağla Irmak (Kader): 16 yaşında. Doğduğu gün bir fırının un çuvalları arasına bırakılmış. O gün bugündür yetimhanede yaşıyor... 

Aleyna Solaker (Meral): 16 yaşında. Gayri meşru olduğundan annesi tarafından yetimhaneye verilmiş. 

Dizinin konusu: Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER