Aşk Yeniden 59. final bölümünde neler olacak?

Aşk Yeniden 59. final bölümünde neler olacak?
Özge Özpirinçci ile Buğra Gülsoy'un başrollerini paylaştığı Aşk Yeniden 59.bölümü ile final yapmaya hazırlanıyor. Fox Tv'de ekrana gelen komedi ve aşkın bir arada olduğu dizi Aşk Yeniden 59.final bölümünde neler olacak? İşte 59. bölüm final fragmanı ve merak edilen tüm detaylar…

Aşk Yeniden final kararı aldı. aşk Yeniden, 2015 yapımlı başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy'un paylaştığı Romantik komedi tadında Televizyon dizisidir..Dizinin ilk bölümü 10 Şubat 2015 yılında yayınlanmış ve reyting sıralamasında birinci olarak yayın hayatına iyi bir başlangıç yapmıştır ve 5 bölüm boyunca zirveden inmemiştir. Her Salı fox tv ekranında yayınlanmaktadır.

Aşk Yeniden 59.bölüm 1.fragmanı:Aşk Yeniden 59.bölüm 2.fragmanı:Son bölümde neler oldu? 

Gençlerin yarışmadan kazandığı dünya turu tatilinin zamanı gelmiştir. Bir kaç kişi hariç bütün aile toplanıp yola düşerler. Kendilerini gezdirecek olan tekne ile denizde seyrederken bir bot dolusu mülteci ile karşılaşırlar. Her zamanki yardım sever yanları devreye girer ve tekne kaptanının tüm uyarılarına rağmen bottakileri tekneye alırlar. Bota çıkıncaya kadar mülteci gibi görünen mağdurlar bir anda şekil değiştirir ve tekneye el koyar. Gergin bir tartışma sonrasında Şekercizadeler ve Taşkınlar kendilerini botta bulurlar. Tek kurtuluşları yakınlardaki adadır ve bu adada da işler pek yolunda gitmeyecektir. 

Aşk Yeniden...

Sevdiklerini, tüm ailesini, hayatını geride bırakarak, aşık olduğu Ertan’ın peşinden Amerika’ya kaçan Zeynep, elinde hayal kırıklıkları ve bebeğiyle Türkiye’ye geri döner. Diğer tarafta Amerika’ya eğitim için giden Fatih’in de hayal kırıklıkları ile ülkesine, ailesinin yanına dönme vakti gelmiştir. Bu iki insanı ve iki farklı hayatı eve dönüş yolunda buluşturan hikaye “Aşk Yeniden” FOX'ta!

Oyuncular: Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Tamer Levent, Tülin Oral, Lale Başar, Can Sipahi, Nilay Deniz, Nazlı Tosunoğlu, Orhan Alkaya, Tevfik İnceoğlu, Mert Öner, Yakup Yavru, Miray Akyovalıgil, Tunca Aydoğan, Tuna Arman, Sema Keçik
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER