Park So-dam iki diziyle birden yaz sezonuna damgasını vuracak!

Park So-dam iki diziyle birden yaz sezonuna damgasını vuracak!

Kore televizyonları yaz sezonunda iki diziyle birlikte boy gösterecek olan aktris Park So-dam hayranlarını heyecanlandırıyor. Art arda yayınlanacak dizilerin ikisi de oldukça iddialı, aynı zamanda Park’ın canlandıracağı karakterler de epey ilgi çekici doğrusu. Birinde Cinderella, diğerinde ise detektif olarak göreceğimiz Park, tıpkı sinema ekranlarında olduğu gibi garip ve cezbedici karakterleri canlandırmayı tercih ediyor. Daha fazla bilgi için, genç aktrisin bugüne kadar yaptığı işlere ve yeni dizilerine göz atmaya ne dersiniz?

Gizem filmlerinin gizemli genç kızı

Bağımsız filmlerin aranan oyuncusu Park, televizyon kariyerine başlamadan önce birçok filmde yer aldı ve bu filmlerdeki performansı sayesinde tanınırlık kazandı. Özellikle gizem filmlerinde yer almayı tercih eden genç oyuncu bu sayede pek çok farklı rolü canlandırma fırsatı da yakalamış oldu. Bu nedenle Park’a gelen tekliflerin genellikle bu yönde olması pek şaşırtıcı değil.

1991 doğumlu aktris geçtiğimiz yıl iki farklı gizem filminin kadrosunda yer aldı. 1938 yılında Japon işgali sırasında yatılı bir okulda geçen The Silenced filmindeki rolüyle 16. Busan Film Eleştirmenleri Ödülleri’nde “En İyi Yeni Aktris” ödülünü kazandı.

The Priests (2015) filminde ise, iki rahibin ruhunu şeytanın ele geçirdiğine inandıkları genç bir kız rolündeydi.

Filmin fragmanı;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER