Kehribar 12.yeni bölüm fragmanı yayınlandı...Kehribar'da intikam zamanı!

Kehribar 12.yeni bölüm fragmanı yayınlandı...Kehribar'da intikam zamanı!
Suların bir an olsun durulmadığı Atv ekranlarının sevilen dizisi Kehribar'ın 12. yeni bölümde şaşırtıcı gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde de takipçilerini bol gerilimli dakikalar bekliyor. Orhan intikamını almaya devam mı edecek? Yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detaylar nelerdir? İşte Kehribar 12. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti … 

Kehribar'da Orhan, Murat hocaya hayatının sorusunu sorar: 'Benim yanımda duranlar ölüme mahkûm mu?" Yanında olan ya da ondan yardım isteyen kim varsa her biri teker teker düşmanlarının hedefi olmuştur. Orhan, düşmanları ile savaşmaya devam ederken başarılı olabilecek midir? Orhan, Oğuz Doğu ile olan savaşı hayatında en çok değer verdiği kişiye, oğlu Kaan'a zarara verecektir. Adile, Kaan ve Bahar arasında olup bitenleri öğrendiğinde deliye döner; oğlunu bu aşkın imkânsızlığına dair ikna etmeye çalışır. Kaan, annesinin ve babasının gerçeklerini kabul etmekte zorlanır. Babası ile konuşmak için fabrikaya gittiğinde, olmaması gereken yerdedir. Orhan, intikam için savaşacak mı? Adile, oğlunun ellerinin arasından kayıp gitmesine izin verecek midir?

Kehribar 12.yeni bölüm fragmanı:

 

Kehribar son bölümde neler oldu?

Orhan, tüm kötülüklerin karşısında durmaya, Leyla ve Kemal'le yaşayamadığı günleri yaşamaya, sevdasına ve oğluna sarılmaya karar verse de; Oğuz Doğu'nun hamlesi ile sıkışıp kalmıştır. Leyla ve Kemal, Oğuz Doğu'nun namlusunun ucundadır. Orhan, oğlunu ve sevdiğini kurtarmak uğruna kedinden vazgeçer. Bahar ve Kaan yakınlaşması tehlikeli bir hal almaktadır. Kaan, Bahar'a kapılmış; her geçen gün artan bir aşkla, Bahar'a yaklaşır. Kaan, Bahar'a yaklaşırken umduğu cevapları alabilecek midir? Musa, kardeşi Leyla'ya ve yeğeni Kemal'e yapılanları duyunca nasıl tepki verecektir. Orhan ve Musa, Oğuz Doğu'nun karşısında birleşecekler. Yıldırım, Orhan ve Musa'ya destek olacak. Leyla, Kemal'e babasıyla ilgili gerçeği anlattı. Başrollerinde Gürkan Uygun, Ayça Varlıer ve Musa Bozoğlu gibi isimlerin rol aldığı dizi Kehribar reyting listelerini alt üst etmeye devam ediyor. 12. bölüm fragmanı yayınlanan Kehribar'ın yapımcılığını Süreç Film, yönetmenliğini ise Yıldız Hülya Bilban üstleniyor. Kehribar 3 Haziran Cuma saat 20:00'de ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak...

Kehribar Hikayesi

Ölesiye aşık olan iki genç; Orhan ile Leyla'nın araya giren yirmi yılını ve sonrasında yaşanacakları konu alan dizinin başrollerini Gürkan Uygun, Ayça Varlıer ve Necip Memili paylaşıyor. Sürükleyici bir aşk hikâyesini anlatacak olan Kehribar'ın yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu, yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban, senaryosunu ise Sinan Tuzcu ve Ali Aydın'ın üstleniyor. Sessiz, sakin, kendi deminde yaşayıp giden Orhan Yarımcalı'nın, Almanya'dan yirmi yıl sonra memleketine dönüşünü, çektiği hasretlik, sevdiklerinden uzak kalmasına sebep kin ve bitmeyen öfkenin hikâyesi Kehribar… Nam-ı diğer "Yarımcalı Orhan"ın Türkiye'nin en meşhur kabadayılarından biri olma hikayesi. İlk ve tek aşkı Leyla'dan ayrı yaşadığı yirmi yıl boyunca, kendi içine kapanıp, bir gün içinde ki yalnızlıktan geri dönüşünün hikâyesi Kehribar. Çok yakında izleyici ile buluşmaya hazırlanan dizide ayrıca Özge Özder, Aslıhan Güner, Nazmi Kırık, Fırat Altınmeşe, Yağmur Aydan, Aslıhan Güner, Umut Karadağ, Ahmet Uz, Sibel Taşçıoğlu ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor. 


Gürkan Uygun 27 Mayıs 1974 Sakarya doğumlu Gürcü asıllı Türk tiyatro, dizi film ve film oyuncusu.Lise yıllarında tiyatro ile tanıştı. 1990 yılında amatör tiyatroya başladı. Ardından Dormen Tiyatrosu'nda eğitim aldı. 1996 yılında televizyon dizilerinde rol almaya başladı. Tatlı Kaçıklar, Böyle Mi Olacaktı, Yedi Numara, Deli Yürek, Şapkadan Babam Çıktı adlı dizilerde rol aldı. Kendisi en çok Kurtlar Vadisi dizisindeki Memati rolüyle tanınır. Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide yaklaşık 10 yıl boyunca Memati karakterini canlandırdı. Daha sonra birkaç bölüm için Muhteşem yüzyıl dizisinde Mimar Sinan karakterini oynadı. 2013-2015 tarihleri arasında yayınlanan Kaçak dizisinde Serhat Hakeri karakterini canlandırdı.

Necip Memili kimdir?

Necip Memili, 27 Mayıs 1980 tarihinde Adana’da doğmuştur. Özkan ve Bahtiyar adlarında 2 erkek kardeşi vardır. Endüstri Meslek Lisesi elektrik bölümünde okudu. Endüstri meslek lisesi elektrik bölümünden hemen sonra makine montajda çalıştı. 1999 yılında Adana Seyhan Belediye Tiyatrosunda amatör olarak oynamaya başladı. 2003 yılında kazandığı Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk Bölümünden 2007 yılında mezun oldu. Üniversiteden sonra İstanbul’a gitti. Necip Memili, Tümay Özokur ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. 2007 yılında çocukluk arkadaşı Caner Cindoruk ile birlikte İstanbul’a geldiklerinde Savaş Dinçel’in yazdığı “Uçurtmanın Kuyruğu” adlı tiyatro oyununu Erdal Cindoruk yönetmenliğinde Caner Cindoruk ile birlikte oynadı. Reşat Nuri Gültekin romanından uyarlanan ve 2007 - 2008 yılları arasında Kanal D de yayınlanan,Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Tolga Karel, Caner Kurtaran,Bedia Ener, Deniz Çakır, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen, Güler Ökten,Ahmet Saraçoğlu, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Kıvanç Kasabalı, Nihat Altınkaya, Ege Aydan, Caner Cindoruk gibi oyuncuların rol aldığı “Yaprak Dökümü” dizisinde Erkan karakterini canlandırdı. Orhan Kemal'in aynı adlı romanından uyarlanan, 2009 - 2010 yılları arasında “Hanımın Çiftliği” dizisinde Zaloğlu Ramazan karakterine can verirken, Mehmet Aslantuğ, Özgü Namal, Caner Cindoruk, Mehmet Çevik, Hakan Boyav,Mehmet Ali Oral, Ali Düşenkalkar, Ebru Özkan, İmer Özgün, Haki Biçici,Barış Çakmak, Fikret Kuşkan ile birlikte rol aldı. 2015 yılında Ocak ayında Moda sahnesinde “Bira Fabrikası” adlı tiyatro oyunundaOnur Ünsal, Melis Birkan, Gürsu Gür ile birlikte oynadı. Necip Memili, 2016 yılında senaryosunu Emrah Kaman ve abisi Murat Emre Kaman ile beraber yazdığı “Kaçma Birader” filminde Melek Baykal, Zafer Algöz, Cihan Ercan, Algı Eke, Nursel Köse, Alina Boz, Nejat Uygur II, ile beraber oynadı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER