Hwang Jung-eum kehanette bulundu: Lucky Romance izleyenlerine de bol şans getirecek!

Hwang Jung-eum kehanette bulundu: Lucky Romance izleyenlerine de bol şans getirecek!

Çok kısa bir süre önce, çılgın Bo-nui karakteri ile MBC ekranlarında boy gösteren Güney Koreli aktris Hwang Jung-eum, diziyle ilgili kehanetlerde bulundu. Kariyeri boyunca genellikle ilginç karakterleri canlandırmayı tercih eden oyuncu, son dizisi Lucky Romance'teki oyuncu arkadaşlarıyla poz verdiği bir fotoğrafı instagram hesabından paylaştı ve dizisinin, izleyenlerine de bol şans getireceğini not etmeyi unutmadı.

Garip rollerin aranan oyuncusu Hwang

Kariyerine müzik dünyasında başlayan Hwang’ın televizyonlara geçmesi çok uzun sürmedi. Önce Love Letter adlı bir televizyon programında yer aldı, daha sonra erkek arkadaşı Kim Yong-jun ile birlikte We Got Married adlı, acaba evlenseler nasıl olurdu temalı reality show’a katıldı.

Dizilerde de rol almaya başlayan Hwang, Incarnation of Money (2013) dizisine kadar çoğunlukla cameo olarak görev aldı. Yetenekli oyuncunun bir tefecinin kızını canlandırdığı dizi belki de kariyerinin dönüm noktalarından biri oldu. Hwang, 2014’de Endless Love dizisi kadrosuna dahil oldu. Dizide, annesinin intikamını almak için her şeyi göze alan Seo In-ae’nin aşkla imtihanı anlatılıyordu. Genç aktris, son olarak geçtiğimiz yıl Kill Me, Heal Me adlı romantik komedide Ji Sung ile birlikte birbirinden garip bir çifti canlandırdı. Yedi farklı kişiliği olan Cha Do-hyun karakterinin psikatristi olan Oh Ri-jin’e hayat veren Hwang, dizinin seyircilerinden övgüler topladı.

Kill Me, Heal Me trailer;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER