Limitless'in devam etmeyeceği kesinleşti

Limitless'in devam etmeyeceği kesinleşti

Amerika'da CBS kanalında izleyici karşısına çıkan Limitless'in akıbeti uzun süredir belirsizliğini koruyordu. Sonunda dizinin resmen iptal edildiği açıklandı.

Bildiğiniz gibi Limitless 2011 senesinde vizyona giren aynı isimli filme devam niteliği taşıyor. Bu yapımın başrolünde Bradley Cooper yer alıyor ve Eddie Morra karakterine hayat veriyordu. Eddie'nin kullanmasıyla hayatını değiştiren NZT-48 maddesi Brian Finch'in eline geçiyordu. Dizide sıradan bir adamken FBI için çalışmaya başlayan Brian'ın maceralarını izliyorduk. Kahramanımızı Jake McDorman canlandırırken ona Jennifer Carpenter, Mary Elizabeth Mastrantonio, Hill Harper ve Colin Salmon gibi isimler eşlik ediyordu.

Limitless'in CBS kanalında devam etmeyeceği bir süredir belliydi. Gelecek sezondaki projelerini duyuran kanal Limitless'i sonbahar programına eklememişti. Ancak yapım için potansiyel alıcılarla görüşmeler devam ediyordu. Dizinin hayranları da bu sebeple umutluydu. Ancak üzücü haberi Limitless'in baş yazarı Craig Sweeny kendi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Durumu "Limitless'in başka bir platformda devam etmeyeceğini duyurmaktan ötürü oldukça üzgünüm. İzleyen herkese teşekkür ederim." sözleriyle özetledi.

2015 - 2016 sezonunun en başarılı yapımlarından biri olarak başlayan Limitless sezon sonuna doğru reytinglerinde ciddi bir kayıp yaşadı. Böylece ilk sezonun ardından bitmesi de kaçınılmaz oldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER