Wayward Pines, 2. sezonuyla FX ekranlarına dönüyor

Wayward Pines, 2. sezonuyla FX ekranlarına dönüyor

M. Night Shyamalan’in psi̇koloji̇k geri̇li̇m di̇zi̇si̇ Wayward Pines ikinci sezonu  ile 2 Eylül'de FX ekranlarına geri dönüyor. Dizinin başrollerinde ise Jason Patric (“Rush,” “Narc”), Djimon Hounsou (“Blood Diamond,” “In America”) ve Hope Davis (“American Crime,” “The Newsroom”) yer alıyor.

FX, 10 bölümlük bir psikolojik gerilim olan Wayward Pines’ın 2. sezonunun başlangıç tarihini açıkladı. Uzun zamandır merakla beklenen, baş yapımcılığını M. Night Shyamalan’ın üstlendiği ve Blake Crouch’un romanından uyarlanan dizinin 2. Sezonunun 2 Eylül’de FX ekranlarına döneceği açıklandı.

Başrollerinde Jason Patric (“Rush,” “Narc”), iki Oscar adaylığı bulunan Djimon Hounsou (“Blood Diamond,” “In America”) ve Emmy ve Altın Küre adayı Hope Davis’in (“American Crime,” “The Newsroom”) yer aldığı dizinin şok eden birinci sezon finalinin ardından Wayward Pines sakinlerini birinci neslin yarattığı demir yumruk rejimiyle boğuşurken bulacağız. Wayward Pines’ın yeni sakinlerinden biri olarak karşımıza çıkan Dr. THEO YEDLIN (Patric), uyandığında kendini bu isyan ortamının içinde bulur ve Wayward Pines’ın aslında nasıl bir yer olduğunu anlamaya ve insan ırkını korumaya çalışır.

Dizinin ikinci sezon kadrosunda aynı zamanda Tom Stevens’ı birinci jenerasyondaki Jason Higgins karakteri ile görüyoruz. Nimrat Kaur, Josh Helman, Kacey Rohl ikinci sezon kadrosuna katıldığı kesinleşen isimler arasında yer alıyor.

Birinci sezonda gördüğümüz bazı karakterler ise konuk oyuncu olarak kadroda yer alacak. Bu isimlerin arasında usta oyuncular Terrence Howard, Carla Gugino, Toby Jones, Melissa Leo, Tim Griffin, Shannyn Sossamon yer alıyor.

Wayward Pines , 2. sezonu ile 2 Eylül Cuma günü FX ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER