Robert Kirkman’ın yeni dizisi Outcast, Facebook Live ile ilk kez izleyici ile buluşacak

Robert Kirkman’ın yeni dizisi Outcast, Facebook Live ile ilk kez izleyici ile buluşacak
Daha yayına girmeden ikinci sezon onayı alan dizinin prömiyeri 20 Mayıs Cuma akşamı saat 23:00'te, Facebook Live platformu üzerinden yayınlanacak.

Efsane dizi The Walking Dead’in yaratıcılarından Robert Kirkman imzalı yeni dizi Outcast 10 bölümden oluşan ilk sezonuyla Haziran’da FX izleyicileri ile buluşuyor. Öncesinde bir yeniliğe imza atan dizi ekibi ilk bölümü facebook live platformu üzerinden tüm facebook üyelerinin erişebileceği şekilde yayınlamaya karar verdi.

Dizinin ilk bölümünü herkesten önce izlemek isteyenler, 20 Mayıs Cuma akşamı FX Türkiye’nin Facebook hesabını ziyaret edebilir.

Robert Kirkman ve sanatçı Paul Azaceta’nın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan Outcast, hayatı boyunca şeytani güçler tarafından çevrelenmiş ve lanetlenmiş olan Kyle Barnes’ın(Patrick Fugit) hikayesine odaklanıyor. Kendi “şeytanlarına” sahip Rahip Anderson’ın yardımıyla Barnes, hiç sahip olmadığı “normal hayat” kavramını aradığı bir yolculuğa çıkıyor ve bu yolculukta keşfedecekleri belki de kendi kaderiyle birlikte tüm dünyanın kaderini de değiştirebilir.

Patrick Fugit, cevaplar ve kurtuluş arayan, çok daha büyük acılara sebep olmamak için sevdiklerini sürekli kendinden uzaklaştıran Kyle Barnes karakterine hayat veriyor. Philip Glenister, kendisinin Tanrı’nın dünya üzerindeki kötü varlıklara açtığı kutsal savaşın askeri olduğuna inanan Batı Virjinya’lı Rahip Anderson karakterini canlandırırken Gabriel Bateman ise, Kyle Barnes’ın karşı mahallesinde oturan ve Kyle ile tahmin edilemeyecek bir bağa sahip olan sekiz yaşındaki Joshua Austin karakterini oynuyor.

Outcast prömiyerini izlemek için FX Türkiye Facebook sayfasını tıklayınız!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER