Bae Suzy hayranlarına seslendi: “Bu yaz görüşmek üzere!”

Bae Suzy hayranlarına seslendi: “Bu yaz görüşmek üzere!”

Bu yaz ekranlara Uncontrollably Fond dizisiyle birlikte hızlı bir dönüş yapacak olan 1994 doğumlu genç aktris ve Miss A grubunun üyesi Bae Suzy, dizinin teaser’ından hayranlarına seslendi. Teaser ve Uncontrollably Fond’la ilgili ayrıntılara geçmeden önce, Bae Suzy’yi biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Miss A grubu’ndan Dream'e

Güney Kore, Gwangju doğumlu yetenekli oyuncu ve şarkıcı Bae Suzy hayallerinin peşinden koşmak için lise eğitimini Seoul Performing Arts High School’da tamamladı. Daha sonrasında bir süre modellik yapan Bae Suzy, 2009 yılında katıldığı yetenek yarışmasında keşfedildi. 2010 yılında henüz 15 yaşındayken Miss A adlı müzik grubuna katıldı. Grubun diğer üyeleri, Fei ve Jia ile birlikte Samsung Electronics için Çin’de reklam çalışmaları yaptılar. Bundan çok kısa bir süre sonra, Min’in gruba katılmasıyla birlikte daha da güçlendiler ve albümleri “Bad but Good” ile birlikte müzik kanallarını salladılar. Çıkardıkları her albüm büyük başarı yakalayan, konserleri büyük ses getiren grubun geçen yıl Mart ayında çıkardıkları “Colors” albümünün çıkış parçası “Only You”, YouTube’da 24 saat içerisinde iki milyonu aşkın izlenme oranı yakaladı.

Geçtiğimiz Ocak ayında Baek-hyun'le birlikte Dream adlı albümünü çıkaran genç yıldızın çıkış parçasına çektiği klibi buradan izleyebilirsiniz;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER