Limitless dizisinin akıbeti ne olacak?

Limitless dizisinin akıbeti ne olacak?
Amerika'da ulusal yayın yapan CBS kanalında ekrana gelen Limitless henüz yeni sezon onayı alamadı. Bu durum da dizinin hayranlarını endişelendirmeye devam ediyor. Peki Limitless güvende mi, yoksa tehlikeli alanda mı?

CBS şimdiye kadar Elementary, Hawaii Five-0 , NCIS: Los Angeles, Blue Bloods, Madam Secretary gibi birçok dizisine onay verdi. Henüz devam edeceği kesin olmayan yapımlar arasındaysa Limitless, Supergirl, Criminal Minds: Beyond Borders gibi yapımları görüyoruz. Bu dizilerin çoğu yeni sezonda da ekranda olacak gibi görünüyor ancak Limitless'in akıbeti belirsizliğini koruyor.

Limitless son zamanlarda reytinglerde büyük bir başarı sergilemiyor. Son dört haftadır 1.1 reyting oranıyla sabit bir ilerleyiş halinde görünüyor. Ancak madalyanın bir de ilk bakışta görünmeyen yönü var. Limitless, CBS kanalının bu yıl başlayan dizileri arasında en iyi reytinge sahip ikinci yapım. Bu listede Supergirl başı çekerken, üçüncü sırada Criminal Minds: Beyond Borders yer alıyor. Bu liste göz önünde bulundurulduğunda Limitless'i gelecek sezonda da izlemeye devam edebileceğiz gibi görünüyor.

Jake McDorman ve Jennifer Carpenter'ın başrollerini paylaştığı dizi Amerika'da salı günleri ekrana geliyor. İlk sezon bölümlerini ülkemizde FoxCrime kanalı yayınlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER