Game of Thrones, 6. sezondan yeni kareler çıktı!

Game of Thrones, 6. sezondan yeni kareler çıktı!
Yeni bölümleri için neredeyse geri sayım yaptığımız Game of Thrones ilgi çekici gelişmelerle gündeme gelmeye devam ediyor. Şimdi de sevilen dizinin altıncı sezonundan yepyeni fotoğraflar gün yüzüne çıktı.

Bu ilgi çekici fotoğraflar Entertainment Weekly'ye özel olarak paylaşıldı. Daha önce de haberini yaptığımız üzere EW bu sayısısında Game of Thrones'a özel bir yer ayırdı. Dizinin kadın kahramanlarını "Dame of Thrones" konsepti altında kapağına taşıdı. Elbette özel içerikler bununla sınırlı kalmadı. Önce kadın oyuncularla çekilmiş özel kareler geldi. Şimdi de yeni bölümlerden ve dizinin kamera arkasından fotoğraflar çıktı.

Tüm bu özel içeriklerden önce de Game of Thrones'un yaratıcıları iddialı açıklamalarda bulunmuştu. David Benioff "Sezonun tamamı için çok heyecanlıyız. Dan ve ben bu konuda bolca konuşuyoruz. Elimizden geldiğince umut vermemeye çalışıyoruz. Genelde her sezonda pek beklediğimiz gibi olmayan birkaç bölüm oluyor. Ancak altıncı sezonda böyle tek bir bölüm bile yok. " sözleriyle merak yaratmayı başarmıştı.

Game of Thrones heyecanla beklenen altıncı sezonuyla 24 Nisan'dan itibaren devam edecek. Diziden gelen son fotoğrafları ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER