Bradley Cooper, Limitless'e geri dönüyor

Bradley Cooper, Limitless'e geri dönüyor
CBS'nin ilgi gören yeni dizisi Limitless, Bradley Cooper'ı yeniden ağırlamaya hazırlanıyor.

Limitless, Cooper'ın 2011 yılında vizyona giren aynı isimde filmine devam niteliği taşıyor. Dizi Brian Finch'in maceralarını konu ediyor. Ancak Bradley Cooper'ın filmde canlandırdığı Eddie Morra karakteri de hikaye içinde önemli bir yer arz ediyor. Yeniden senatör olmaya çabalayan Eddie'yi gelecek bölümlerde önemli bir tehlike bekliyor. 

Noel dolayısıyla ara veren dizi, Amerika'da 5 Ocak'ta devam edecek. Bu bölümde Bradley Cooper'ı yeniden Eddie Morra karakterine hayat verirken göreceğiz. Geçtiğimiz aylarda Fringe ve Once Upon a Time dizilerinde izlediğimiz Georgina Haig'in Limitless'in oyuncu kadrosuna katıldığını duyurmuştuk. Onun canlandırdığı Piper, Eddie'yi öldürmeye çalışacak. Zamanında sahip olduğu her şeyi kaybeden bu kadın, intikam alma hırsıyla kendini geliştirmiş olacak. Daha önce Eddie ile yolları kesişmiş olan Piper, intikam için geri dönecek. Eddie'nin hayatının tehlikeye girmesiyle, Brian'ın onu korumak için FBI'ya karşı çalışması gerecek. Böylece senatörün ve dolayısıyla kendisinin NZT ile olan bağını gizlemeye çalışacak.

Bu ilgi gören dizi Amerika'da salı günleri ekrana geliyor. Dizinin ilk sezon bölümleri cuma günleri 20.45'te Fox Crime kanalında Türk izleyicilerle buluşuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER