Bir Lord'un Tazmanya Canavarı’na dönüşümü
Geçen sene bu zamanlarda tatlı bir heyecan, tatlı bir telaş içerisindeydik. Doğrusunu söylemek gerekirse nasıl işleyeceğini ve devam edeceğini kestiremiyordum. Zira bu tür deneyimleri olan biri değildim. Zaman geçtikçe, her şey biraz daha oturdukça bu pratiği kapıyorsunuz. Endişeleriniz de azalmaya başlıyor. Şimdi dönüp bakıyorum da bu geçen bir yılda çok bilgi, çok anekdot öğrendim. En önemlisi de işinde profesyonel birçok insanla tanıştım. Geçen bir yılda kendi hazineme değerler kattım.
 
Ranini.Tv’de şu an, bu satırları yazıyor ve cümleleri kurmayı başarabiliyorsam bilin ki Sevgili Ranini sayesinde hayata geçti. Ben de bir yıl önce sizler gibi salt televizyon izleyicisiydim. Ben de sizler gibi her bölüm sonunda bir sonraki gün yayınlanacak olan özetli – yorum yazılarını sabırsızlıkla beklerdim. Bu konuda, yani yazı yazma konusunda hiçbir girişimim olmamıştı. İtiraf etmek gerekirse, öncesinde pek de hoş olmayan anılarımı göze aldığımda, yazı yazabileceğimi dahi düşünemiyordum. Şimdi ise Güllerin Savaşı’nın 51.bölüm yorumunu yazıyorum. Hayat dediğin şey çok tuhaf! Karşına neyin, ne zaman çıkacağını kestiremiyorsun. Bana yazı yazma cesareti verdiği ve sizlerle olan iletişimimi sağladığı için Sevgili Ranini’ye ne kadar teşekkür etsem azdır. Ona yeni bir hayat borçluyum. Umarım bir gün herkese Ranini’nin sihirli değneği değer.  İyi ki varsın Ranini! #iyikidoğdunraninitv
 
Şimdi dilerseniz bölüm yorumumuza geçelim ve kahramanlarımızın bu hafta sergilemiş olduğu tutumlarını birlikte analiz edelim.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER