Dostunu da düşmanını da küçümseme..
Oturacak zamanım olmadığında ben

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayın hayatına zirveye yerleşerek başladı. Her dizinin arafıdır ilk bölüm, bu köprüyü başarıyla geçtiler.


O eteğin başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir.

İlk bölümün finalinde, Hızır Çakırbeyli'nin Selim'e gönderdiği etek dönüp dolaşıp kendi kapısını çalmıştı. Acaba ne olacak sorusuyla, tahminlerimizle bir haftayı merakla geçirdik. Hızır Çakırbeyli, Ünal'ın kucağına attığı eteği giymeyip üstüne üstlük bir de Ünal'a en güzelinden ders vererek bizi şaşırtmadı. 

Hızır her şeyi çözer de bir de şu en güvendiklerinden sorun yaşamasa. İlyas'ın atarı bir gün zarar getirecek. Mübarek alev almaya hazır benzin gibi, işin kötüsü kibritini de kendi tutuyor.

İş hayatında yeteri kadar sorunla uğraşmıyormuş gibi bir de kendisinin karıştırdığı özel hayatında ki sorunlarda eklenince Hızır bu hafta limanı olmayan gemi gibiydi. Sevgilisi Nazlı'ya bir de demesin mi yoruldum diye, eee abicim madem yoruldun ne diye kabarık listeye ekstra hanımdı, çocuktu ekliyorsun. Bu Hızır'ı yeminle anlamadım gitti.

Hızır'ın Çin'le Japonya'yı bir suşi uğruna savaşa sürüklemesinden korkan Nazlı

Şu Nazlı'yı gerçekten çözemedim bu gidişle çözemiyeceğim de, geçen hafta Meryem'e savaş açıyordu bu hafta ben Hızır'dan birşey istemiyorum ki diyor istemiyorsan çekil git kızım.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER