Yokluğum varlığına armağan olsun!
Kötü insanın en güzel özelliği nedir bilir misin? Ona kimse dokunamaz. Hayatın akıp giden trafiğinde herkes yanından geçer de kimse görmez yüzünü. İyi olmalarını beklemeyiz, zaten beklenti eşiğimizi de yükselmeyiz. İyi birinin değişimi sarsıcıdır ama kötüler öyle mi ya? Zaten sınavdan hep sıfır alacaktı o, bardakla su içtikten sonra sanki hiç kirlenmemiş gibi bulaşıklığa bırakacaktı nasılsa. Tanıyoruz onları dibine kadar. Ama seviyoruz da işte, ateşlerini kucaklamak istercesine!

Gururu kırılan Selin'in kenara geçip başını öne eğmesini beklemek aptallık olurdu, beklemedim. Ali'ye hançeri saplayacağını bildim ama deniz olayında intihar girişimi olarak tasarladım bunu kafamda. Yokluğum varlığına armağan olsun hesabı... Ama sonra işin rengi değişti. Selin yaşadıklarının acısını rafa kaldırdı da Ali'nin gözlerine daldı sandım. Beni bile kandırdın, helal olsun.
Didem güzel kız ama diziye dahil olduğundan beri ne korktum ondan ne de acaba dedim. Anladık ki kızımız ufaktan yolcu... ''Kadın kadına bunu yapmaz, yapmamalıydık!'' mesajının ufaktan veda sinyalleri olduğunu düşünüyorum. Kötü ama şık kalalım hafızalarda, dostlar bizi hatırlasın.


Bir tek dileğim var, mutlu ol yeter Selin bakışı

Selin'in psikiyatriste içini dökmesi ama sonunda bunun oyun olduğunu anlamak beni neden mi sarstı? O kadar yorgun hâle gelmiş bir kızın bu kadar usta davranacağını hissedemedim. Tuğçe de beklenmedik anda gelen kroşeyle yere devrildiyse bu sebeptendir işte. Bu hatta işler gittikçe güzelleşebilir, uçurumlar derinleşiyor. Ama tek dileğim Emre'nin kalıcı olması. Onu ilk kez bu hafta fazlasıyla benimsedim. Başından beri çok net bir adamdı aslında. Dalga geçerken de, inceden Selin'e tutuşmaya başlarken de... Evet doğru bildiniz, Ali'ye kızgınım hâlâ. Öyle filmi sonuna kadar izleyip sonunda ekranı kapattırmak aşkın da mantığına ters, benim de. Üstelik internet gibi saniyesi milyon tıka doğru süzülen bir mecrada salınan videoyu birkaç hack numarasıyla silebileceğini düşünmek? İnternet alemini Mert'in doğum gününe gelen birkaç bebeden ibaret sanmak? İnternete bir kez giren şey asla yok olmaz, bunu bir kenara not düşelim...


Gözleri aşka gülen taze söğüt dalısın!

Nazlı aklını Savaş'la öylesine doldurmuştu ki bir an kafatası çatlayacak sandım. Ama Burcu Özberk bu hafta her duygusunu güzel aktardı, emeğine sağlık. Berk Atan'da ise nedenini anlayamadığım bir yorgunluk, ne bileyim bir gerginlik sezdim. İlk öpücükte Nazlı'nın neredeyse burnunu öptüğü için de tuhaf gelmiş olabilir tabii. Şaka bir yana beni en mutlu eden finalde şaşırtıcı olan iki öpücüktü. Durun durun, onlara da geleceğim...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER