Sadece sevdik be!
Bizi biz yapan en büyük duygulardan biri ne diye sorsalar, hiç düşünmeden aşk derim. Çünkü aşk; heyecanı, üzüntüyü, neşeyi, korkuyu kısacası tüm duygularımızı bir arada yaşamamızı sağlayan tek mucizedir. Ve en önemlisi aşk, suç değildir. Şebnem'de de olmadığı gibi.

Şebnem, Ejder'e geç kaldı ama asla geç olsun güç olmasın mantığıyla ilerlemedi. Elvan gibi Nağme ve Ejder'i ayırmak için türlü oyunlar oynamadı. Duygularını hata gibi gören Nağme ve Ejder'in karşısında sessiz kaldı. Ejder'e karşı olan hislerinde kaldığı gibi. Bu konuda Ejder ve Nağme'ye iki sorum olacak: Birinci sorum Nağme'ye. Sizi ayırmaya çalıştığını bildiginiz halde Elvan'a bile sesini daha az çıkaran Nağme ne oldu da Şebnem ile yüzleşmeyi bu kadar çok istedi? Sessiz kalmayabilir, sonuçta evliliğinde sorunlar yaşadı Şebnem'in hislerinden dolayı. Ama Elvan gibi canına kastetmedi. Keşke Nağme, Şebnem'e verdiği tepkinin yarısını Elvan'a da verebilseydi.

İkinci sorum da Ejder'e: Şebnem'e böyle bir şeyi neden yaptığını sordu. Dizi tarihinde duyduğum en saçma sorulardan biriydi sanırım. Aşk kendiliğinden olan bir şey canım. Kızın kendi içinde yaşadığı duygularla ilgili hesap soramazsın. Eğer Ejder gerçekten bu kadar çok hesap sormak istiyorsa, gitsin Elvan'dan hesap sorsun. Şebnem sadece sevdi, adam öldürmedi!

Yılın çifti olarak Kudret ve Elvan'ı seçiyorum. Kudret'in aşkı Şebnem'i yaktı. Merdivenden yuvarlanan binlerce dizi karakteri arasına ismini yazdıran Şebnem, adeta kefeni yırttı. Onu kefenleyen Elvan ise Şimal sayesinde yine dört ayağının üstüne düşecek gibi görünüyor.

Ahlas ve Besime sonradan yüzü gülen çiftlerimizden. Çiftin barıştığını duyduğu zaman Güzel'in suratının halini çok merak ediyorum.

Bu hafta dizi Şebnem-Ejder Nağme aşk üçgeninin üzerine kurulu bir bölüm oldu. Umarım tadında bırakılan bir üçgen olur. Haftaya görüşmek üzere...

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER