Ve Beklenen Düello!
Beklenen karşılaşma rocks!
Severek izlemeye ve yorumlamaya başladığım The Flash serüveninde yolun sonuna geldim sevgili ranini.tv okuyucuları. Eğer 9 hafta boyunca yazdıklarımı kıyısından köşesinden okuyabilidiyseniz beğendiyseniz ne mutlu bana. Son hafta için bir farklılık yapayım istedim ve capslarla anlatmaya çalıştım bölümü.. Buyrun...

Bu hafta annesini öldürdüğünden şüphelendiği karanlık güçle yüzleşen Barry zorlu günler geçirdi. Iris'e beslediği duyguları da daha fazla saklayamadı.. Zorlu günler sadece Barry için değil Caitlin için de devam ediyordu çünkü Ronnie sonunda ortaya çıktı ama hiç beklemediği bir şekilde. Sezon finalindeki önemli olaylar bununla sınırlıydı. Şimdi başlayalım bakalım.


Bir noel klasiği olan ağaç süslemenin Barry için drama dönüşme aşamaları. Ayrıca Barry'nin incelikten yıkılan hediyesine karşı Iris'in mikroskop hediyesi....Ronnie canım tamam ortaya çıkacaktın da bu kadar korkutmasaydın kızcağızı..Dr Wells olduğunu %100 emin olduğumuz karanlık güç gizem turlarında yersen..
Mahşerin 4 atlısı .. Olay çözümlemede bir dünya markası..
Iris Barry'nin duygularından emin olmak, Caitlin Ronnie hakkında bilgi toplamak için kurulan kadın dayanışması (bkz: alternatif çıkar ilişkisi)Iris'den umduğunu bulamayan Caitlin'den ittifak arayışları vol:1Beyni yandı oğlanın!O ölürse dizi biter aptal!
Adam 'buğulu' takılıyor yoksa ben çok güzel caps aldım :)
Şimdi bu duruma kim şaşırdı Allah aşkına :) 


Kısaca baştan sona beklenen bir bölümdü benim için. Gram heyecan yoktu. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER