Kaçak Gelinler: The End
Kaçak Gelinler'in final yapacağını öğrendiğimden beri zaten bölümü izleme hevesim kaçmıştı. Bölümü izledikten sonra geriye bir şey kalmadı. Herkes Tv8'e kızıyor ama asıl teşekkür edilmeli bence. Çünkü onlar almasaydı, ne ŞebSel'i sevgili görebilirdik ne de bu kadar bölüm yayınlanırdı. Asıl kızılması gereken biri varsa o da dizinin başladığı Star Tv. Yeni işlere yer açmak için tutan dizinin gününü değiştirirlerse sonuç böyle olur. Hoş fanların ahından mıdır bilinmez yeni işleri de tutmadı. Yani olay şu ki, kimseye yaramadı bu durum.

Bölüm hakkında ne yazsam bilemiyorum. Şebnem'in bu fenomen ve reklam olayı çok uzatıldı gibi geldi bana. Keza Pınar olayı da öyle. İş bu kadar uzamayıp daha önce bitirilse hiç değilse bir iki güzel sahneye vakit kalırdı. Şebnem ve Selim'in soru cevap sahnesi dışında tek bir sahne bile hatırlamıyorum ben tekrar açıp izlenecek.

O çok sevdiğim Özgür – Almillâ sahnelerinde bile sıkıldım. Özgür'ün ailesi, Selim'in annesi, Can'ın kayıp babası olsun aile ilişkilerine dozunda girilmesini hep istiyordum ama final sahnesinde gelinini beğenmeyen görümce oldu mu yani? Ayrıca bu karikatür tarzında karakter olma işi sadece Almillâ ve Özgür'e yakışıyor. Ablanın sahnelerinde zor dayandım desem yeri. Onun yerine ilk bölümlerde bu diziye emek vermiş İzafet ve Memo'ya yer verseydiniz keşke. Pınar mevzusuna hiç girmiyorum bile zaten.

Dediğim gibi tek güzel olan yer Selim ve Şebnem'in soru cevap olayıydı. Sonunda kavga dışında konuşabildiler. Buna da şükür.

Demem o ki, keşke daha güzel bir finalle hatırlasaydık diziyi. Sanırım Güneşi Beklerken'den sonra izlediğim en kötü finallerden biriydi. Bilmiyorum belki yazar ekip son anda haber alıp böyle bir son yazmış olabilir yine de sağlık olsun. Diziyi yazmaya başladıkları andan beri bizlere izlettirdikleri o güzel sahneler için hepsine çok teşekkürler. Çok keyifli zamanlar geçirdik sayelerinde, başka projelerde görüşürüz umarım.

Bir teşekkürü de oyunculara etmem lazım. Başta Selin Şekerci olmak üzere Futkan Andıç, Fırat Albayram, Açelya Topaloğlu, Fırat Altınmeşe, Deniz Baysal, Ege Aydan ve tabii ki Şenay Gürler. 29 hafta boyunca yüzümüzü güldürüp, keyifli anlar yaşattınız. Zor şartlar altında çalışıp, bölüm yetiştirmeye çalıştınız. Hepiniz yeni işlerinizde daha uzun ömürlü çalışırsınız umarım.

Tabii kamera arkası da öyle. Yoğun tempoda çalışıp bu uğurda bir arkadaşınızı kaybettiniz ama yine de show devam etti ve finale geldik. Hepinize önce sağlık, sonra da daha güzel şartlarda çalışabileceğiniz setler dilerim.

Ve son teşekkür de beni burada okuyan okuyuculara. Dizinin yazın devam etme söz konusu dedikoduları dolaşıyor. Henüz durum tam belli değil ama şuan için Kaçak Gelinler yolculuğumuzun sonuna gelmiş gibi görünüyoruz. Diziler ve Ranini.Tv'de yazılar hiç bitmez. Bizi izlemeye devam edin.

Kitapkurdu


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER