Hiçbir kötülük sonsuza dek gizlenemez...
Ne kadar uğraşırsan uğraş, kötü bir şey yaptıysan arkanda bir kanıt bırakırsın. Belki bugün ortaya çıkar, belki de yarın. Fakat hiçbir kötülük sonsuza dek gizlenemez.

Kalbinde iyilik kırıntısı varsa, yaptığın kötülükten dolayı pişmanlık duyarsın. Ama ya yoksa? Fırsatını bulduğun her an kendini savunmaya, etrafındakileri kırmaya devam edersin.

John, kalbindeki iyilik kırıntısıyla oradan oraya savrulurken içinde bulunduğu çembere biraz daha sıkıştı. Hatta öyle bir sıkıştı ki, gelecek sezonda John karakteriyle vedalaşacak mıyız diye düşünmeye başladım. Biliyorsunuz, bunu hiç istemiyorum. Çünkü Kyle Chandler.

John, pişmanlığı da tadarken Sally ise hala, inatla kendi bildiğini okuyor. Sally’den zerre hoşlanmıyorum. Ne demek “Burayı bugünlere sen mi getirdin?” demek. Sen getireceksin tabii, ne olacaktı? Sen bu çocukların annesi değil misin Sally? Geleceklerini düşünmek zorundasın.

Sally’nin Nolan’a ne yapmaya çalıştığını da anlamıyorum. Bir anda torununa karşı sevgisi kabarmadı değil mi? Sally’nin Nolan’a yaklaşmasının altında kötü bir niyet olduğunu düşünüyorum. Umarım Nolan yine üzülmez.

Meg’in Nolan’a karşı olan ön yargısını da anlayamıyorum. Nasıl olur da Danny’ye yaptıklarının farkına varmış olamaz?
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER