Hollywood Dedikoduları: Charlie Sheen HIV+ olduğunu açıkladı!

Hollywood Dedikoduları: Charlie Sheen HIV+ olduğunu açıkladı!
Geçtiğimiz hafta boyu dedikodu kazanında kaynayan haberlerin en ses getireni kuşkusuz ünlü oyuncu Charlie Sheen ile ilgili ortaya çıkan gerçekti: Charlie Sheen, meğerse HIV+’miş.

Aslında her şey bir derginin kapaktan Sheen’in HIV+ olduğunu iddia etmesiyle başladı. Ardından People’ın da doğrulamasıyla olay biraz daha alevlendi ve Charlie Sheen’in ertesi gün Today Show’a konuk olup sağlığıyla alakalı önemli bir duyuru yapacağı açıklanınca konu özellikle sosyal medyada doruğa çıkmış oldu. Zaten Sheen de bahsi geçen programda HIV+ olduğunu doğruladı.

Derginin de iddia ettiği üzere Charlie, HIV+ olduğunu dört yıldır bildiğini ve bunu saklamak için milyonlarca dolar harcağını da kabul etti. Hatta bunun sonrasında ortaya çıkan gerçeğe bakarsak, saklamaya harcadığı para 10 milyon doları geçmiş. Ayrıca nasıl bulaştığı konusunda halen bir fikri yokmuş. Doktorunun da kendisinin tedavisinin tedavisinin iyi bir şekilde devam ettiğini ve HIV'in AIDS’e dönüşmediğini açıkladığını da belirtelim.

Eh, bu konunun bir de kadınlar kısmı var elbette. Eski eşlerinden veya bilindik sevgililerinden Charlie Sheen’e destek çıkan, üzüntülerini dile getiren, kendisine bildiği halde bundan bahsetmediği için sert çıkan veya kendisine bir şeyin bulaşmadığını açıklayan kişiler oldu. İnternette bir ara Charlie Sheen’in birlikte olduğu kadınlara imzalattığı klasik gizlilik sözleşmesi de ortaya çıktı mesela.

Eğer Sheen’e dönersek… Yıllardır çılgın bir hayat süren Charlie Sheen gibi birisi için aslına bakarsanız bu şaşırtıcı bir haber değil. Şaşıran varsa niyesini bana da söylesin. Kendisi diğer yandan yaptığı bir açıklamayla anılarını yazmak için görüşmeye başladığını da duyurdu. Yani olayın bir de bu açısı var. Zaten başka ne olacaktı ki?

BUNLARI DA SEVERSİN

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER