Ferris Bueller's Day Off, 28 Aralık'ta Moviemax Stars HD ekranlarında!

Ferris Bueller's Day Off, 28 Aralık'ta Moviemax Stars HD ekranlarında!
Digiturk, aralık ayı boyunca "Kaçırılmaması Gereken Filmler" kuşağında birbirinden etkileyici filmleri sinemaseverler ile buluşturmaya devam ediyor. Komedi türünün en başarılı örneklerinden biri olan Ferris Bueller's Day Off (Ferris Bueller'la Bir Gün) filmi, 28 Aralık'ta Moviemax Stars HD ekranlarında olacak.

Senaryosu ve yönetmenliği 1980'lerin kült yönetmenlerinden John Hughes'a ait olan filmin oyuncu kadrosunda Matthew Broderick, Alan Ruck, Mia Sara, Jeffrey Jones, Jennifer Grey, Cindy Pickett, Lyman Ward, Edie McClurg, Charlie Sheen ve Ben Stein gibi isimler yer alıyor. Entertainment Weekly'nin 2006 yılında yaptığı "En İyi 50 Lise Filmi" listesinde 10'ncu sırada yer alan Ferris Bueller's Day Off filminin konusu ise şöyle:

Tam anlamıyla forlama bir lise öğrencisi olan Ferris Bueller, annesine hasta olduğunu söyleyip okulu bir günlüğüne asmayı kafaya takmıştır. Okulu asacak ve kız arkadaşını da yanına alıp kankası Cameron'la babasının Ferrari'sini kaçıracaklardır. Hep beraber Chicago sokaklarında günlerini gün edeceklerdir. Fakat okul müdürü Ed Rooney durumdan şüphelenir ve çocukların peşlerine düşer. Ferris bir yandan da okul müdürü Rooney'i atlatmanın planlarını yapmaktadır.

Ferris Bueller's Day Off, 28 Aralık Çarşamba günü saat: 20.45'te Moviemax Stars HD'de ekrana gelecek. Yazının devamında filmin tanıtım fragmanını bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER