'Evli ve Öfkeli'lere Merhaba!

'Evli ve Öfkeli'lere Merhaba!
Dizinin afiş çalışmaları da seyircisine ciddi anlamda bir eğlence vaad ediyordu..
Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Sarp Akkaya, Ayça Erturan, Yıldız Çağrı Atiksoy, Serkan Altunorak ve Sinan Eroğlu gibi isimlerin bulunduğu renkli kadrosuyla nur topu gibi bir dizimiz daha oldu! Hayırlı uğurlu, reytingleri bol olsun! Aynı mahallede büyüyen ve daha sonra yolları ayrılan dört kadının hikayesini izliyoruz. Bu dört kadın yolları tekrar kesiştiğinde fark ediyorlar ki üzücü de olsa bir ortak noktaları daha var: Hepsi kocaları tarafından aldatılmış!

Dizinin oyuncu kadrosu oldukça renkli ancak ben bugün 4 kadın karakteri ele almak istiyorum. Karakterleri tek tek tanımadan önce şunu da söyleyelim. İzlerken ve etrafımı gözlerken fark ettim ki biz böyle hikayeleri seviyoruz ve ekranda görmek istiyoruz. Omuz Omuza, Umutsuz Ev Kadınları gibi dizi geçmişi olan televizyon izleyicisi böyle öyküleri seviyor, izlemekten sıkılmıyor. Çünkü o kadar bizdenler ki yine onları izlerken hikayelerinde kendimizi buluyoruz.

Konusu klasik: Kocaları tarafından terkedilmiş, aldatılmış kadınlar, birbirilerine destek verdikleri dostlukları. Ancak bu hikaye bizi asla sıkmıyor. Hem yaşamın içinden geldiği için hem de iyi oyunculuklarla sergilenen karakterler oldukça gerçekçi göründüğü için.

O zaman buyrun bu dört kadın kahramanımıza biraz daha yakından bakalım..


 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER