Kara Ekmek: Sezona bir kala..

Kara Ekmek: Sezona bir kala..
Yeni Sezon için en çok tanıtımı veren diziye yeni bölümleri başlamadan bir yazı yazmak boynumun borcuydu ve oturdum klavye başına.. Sezon boyunca yorumladığım ama çoğu zaman zamansızlıktan fırsat bulamadığım için atladığım tüm noktaları, karakterleri, kendimce yanlış gördüklerimi, yeni sezon beklentilerini yani kısaca eteğimdeki bütün taşları dökmeye geldim bugün .. Ohh sefam olsun.. 

Kara Ekmek, şimdiye kadar ekrana çıkan dizilerin sürekli ağlayan aşağılanan ama her daim Polyana gibi takılan karakter parametrelerinden çok farklı bir başrol çıkardı karşımıza. Sırf bu yüzden bile izlenilmeyi hak eden eli yüzü düzgün birkaç hikayenin arasına girmeyi başardı. Kurgulanan başrol karakterin farklı hikayelere gebe olduğu oldukça açıktı ve ilginç bir şekilde kendine çekiyordu.

Belenoğlu Yalısı ile büyük insanların Teneke eşrafıyla ve küçük insanların büyük hikayesini heybesine alan dizi aşk üçgenlerinin her çeşidini sofrasına meze edip sırtını en sağlam klişelere dayayarak ortalamanın üstünde  dokuz bölüm çıkardı. Çok iyi yazılan ve farklı bir hikaye izleyeceğimize bizi inandıran dokuz bölümden sonra hikaye garip bir şekilde sendelemeye, karakterler yalpalamaya başladı. Neden mi bahsediyorum? Çevir sayfayı...

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER