The Walking Dead: Yeni sezon 11 Ekim'de başlıyor!

The Walking Dead: Yeni sezon 11 Ekim'de başlıyor!
6. sezonunun 125 farklı ülkede dizinin Amerika yayınından sadece 1 gün sonra prömiyer yapacağını duyurdu, 90 dakikalık özel bölüm tüm dünyada 12 Ekim’de yayınlanacak.

Dizileri Amerika yayınına yakın ve tüm dünyada aynı anda takip etme stratejisi The Walking Dead’in ilk sezonuyla birlikte FIC tarafından öncülük edildi ve hala bu stratejiyi bu kadar büyük çaplı uygulayan tek uluslararası yayın kuruluşu.

FOX International Channels Scripted Entertainment Programming EVP’si Sharon Tal Yguado konuyla ilgili şu şekilde konuştu: “The Walking Dead’in son 5 senede yakaladığı uluslararası derecedeki başarıyı görmek bir açıdan çok mütevazı bir duygu. Oyuncuların, yapımcıların, programcıların, pazarlamacıların gösterdiği yoğun çabanın yanı sıra, dünya çapında sahip olduğumuz hayranlar olmasaydı zombi enfeksiyonu asla bu kadar popüler olamazdı.  Bu yüzden FIC tüm dünyadan hayranların dizinin global etkisinden yararlanabilmesi için bu yakın takip stratejisine devam edecektir.”

Geçen dönemlerde de olduğu gibi dizinin 16 bölümden oluşan 6. Sezonu iki parça halinde yayınlanacaktır, ilk 8 bölümü tüm dünyada 12 Ekim itibariyle başlayacak, diğer 8 bölümü ise Şubat 2016’da ekrana geri dönecektir.

Bugün Türkiye saatiyle 22.00’de San Diego’da gerçekleşen Comic Con The Walking Dead panelinde ilk kez gösterilecek 6. Sezon fragmanına da burada!

Gelelim panelde konuşulanlardan kısa notlara...

Panele, Rick, Carl, Daryl, Glenn, Michonne, Carol, Sasha, Abraham ve Morgan katıldı. 

Sezonda hiç olmadığı kadar flash back sahne izleyecekmişiz hatta bir bölüm tamamen geçmişe gidecekmişiz.

Melissa McBride panele elinde kurabiye tabağıyla geldi. Nereden Biliyoruz? Variety'nin Tv editörü Debra Birnbaum tweetledi.

Kurtlar bu sezon çok aktif olacaklarmış.

Rick'in sakallar yine uzayacakmış. Artık bu ipucundan hikayede neler olacağını tahmin edersiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER