Ekranlardan bir Medcezir geçti..

Sedef, Medcezir'de açık ara en sevdiğim karakterdi. Bu Defne Kayalar'ın aşırı havalı dış görünüşüyle Sedef'in eşsiz uyumundan kaynaklanıyor bence. Şimdi, yalan söylemeyeyim Bu Şehir Arkandan Gelecek'te kendisini çok izlemedim fakat Fi'deki laubali gazeteci Aylin rolünü bile çok sevdim. Bir süredir ekranlarda değil, keşke olsa. 


Konuşan fotoğraf. Bakınca Murat Aygen'i duyabiliyorsunuz çok ilginç.

Murat Aygen'i Medcezir'le tanıdım. İzleyici bence Murat Aygen'i izlemeyi seviyor, genel olarak (uzun soluklu olamasa bile) ses getiren yapımlarda rol aldı. Çoğunlukla zengin ve başrole kumpas kuran roller seçiyor ancak hiç hakkını yiyemeyeceğim; öyle tok bir sesi ve düzgün diksiyonu var ki, zengin rolü oynamaması imkansız. Olsun. Yine Medcezir'de oynayan sevgili eşi Nihan Aslı Aygen'le bir küçük kızları var. Nil'e öpücük öpücük öpücük nazar boncuğuuu! 


Sude Kaya'nın aksesuarları, özlendin... 

Şebnem Dönmez Medcezir'de canlandırdığı Asude Sude Beylice Kaya Koper rolüyle her hafta olay yaratırdı. Hem giydikleri, hem entrikalarıyla. Bir bölüm Avlu'da konuk oyuncu olarak yer aldıktan sonra oyunculuğa ara verip sahne performansı yapmaya başladı. Son olarak yine bir Ay Yapım projesi olan Zemheri'de Mehveş'le kısa süre de olsa izleyebildik kendisini. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER