Sony Pictures, 2018 vizyon takvimini açıkladı

Sony Pictures, 2018 vizyon takvimini açıkladı
İşleri pek de istediği gibi gitmeyen Sony Pictures, büyük umut bağladıkları yeni filmlerinin vizyon tarihlerini açıkladı.

Spider-Man: Homecoming ile 700 milyon dolarlık gişe hasılatı elde eden, 34 milyonluk bütçesine karşın 156 milyonluk geliriyle stüdyonun yüzüne güldüren Baby Driver’a rağmen Nikolaj Arcel’in The Dark Tower’ı ve ülkemizde yakında vizyona girecek olan The Emoji Movie filmleriyle büyük hayal kırıklığı yaşamıştı Sony. Yılın ilk çeyreğini de zararla kapatan, beyazperde beklediğini bulamayan stüdyo, umut bağladığı yeni filmlerinin vizyon tarihlerini açıkladı.

Will Ferrell’ın Sherlock Holmes, John C. Reilly’nin John Watson’a hayat vereceği Ethan Coen imzalı Holmes & Watson 3 Ağustos 2018, Anne Hathaway’in başrolde olacağı Barbie 8 Ağustos 2018, Sicario’nın devamı niteliğinde olan ve filmin senaristi Taylor Sheridan’ın “Sicario bunun yanında komedi gibi kalacak” dediği Stefano Sollima imzalı Soldado ise 29 Haziran 2018’de vizyonda olacak. Bir Spider-Man spin-off’u olan Silver & Black’in vizyon tarihi olarak 2019 yılının Şubat ayı belirlenmişken, Bad Boys 3 filminin vizyon tarihsiz bırakıldığını da söyleyelim. Başrolde Tom Hardy’nin olacağı Venom filminin vizyon tarihi ise daha önce açıklandığı üzere 5 Ekim 2018.

Bu gidişle 2017 yılını da beklentilerinin uzağında kapatacak olan Sony Pictures’ın 2018 yılında muhteşem bir geri dönüş yapıp yapamayacağını bekleyip göreceğiz. Fakat stüdyonun gelecek yıla bomba gibi gireceği aşikar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER