Ayın Starı Kuşağı, bu ay Robert De Niro'yu ağırlıyor

Ayın Starı Kuşağı, bu ay Robert De Niro'yu ağırlıyor
Digiturk, yeni yılda yine bir efsaneyi sinemaseverler ile buluşturmaya hazırlanıyor. Moviemax Stars HD'nin "Ayın Starı Kuşağı"na bu ay usta oyuncu Robert De Niro konuk oluyor. 

Tam adı Robert Mario De Niro Jr, olan 17 Ağustos 1943 New York doğumlu aktör, sanatçı bir aileden gelmektedir. Annesi ve babası ressam olan De Niro, çocukluk yıllarından itibaren sanatçı bir ailede doğup büyümenin avantajlarını hissetmiştir. Beyaz perdeye ilk kez 1968 yılında Jon Rubin rolünü canlandırdığı "Greetings" filmiyle adım atan De Niro, Marlon Brando gibi pek çok ünlü isme ders vermiş olan tiyatro öğretmeni Stella Adler’in öğrencilerinden biridir. Kariyeri boyunca yedi kez Oscar'a aday olan oyuncu "The Godfarther: Part II" ve "Raging Bull" filmleriyle ödül almayı başarmıştır.

Robert De Niro, ünlü yönetmen Martin Scorsese ile ortak projelerde yer almış ve ikili birlikte "Mean Streets", "Taxi Driver", "New York, New York", "Raging Bull", "The King of Comedy", "Goodfellas", "Cape Fear", "Casino" ve "The Audition" filmlerine imza atmıştır. 

The Godfather II filmi, De Niro'nun kariyerinde özel bir yere sahiptir. Şüphesiz ki, ünlü aktörün yıldızlaşmasında The Godfather serisinin büyük katkısı olmuştur. 

Moviemax Premier HD, ocak ayı boyunca ekrana getireceği Robert De Niro özel seçkisiyle izleyicilere görsel bir şölen yaratmayı amaçlıyor. İsterseniz "Ayın Starı Kuşağı" için hazırlanan bu özel listede hangi filmlerin yer aldığına şöyle bir göz atalım.

Yazı devam ediyor...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER