Gönül telimizi titretenlerde bu hafta: Toprak Beyoğlu

Gönül telimizi titretenlerde bu hafta: Toprak Beyoğlu
Gözümden sakınarak izlediğim güzeller güzeli Familya dizisinde bir karakter var ki yeri şimdiden herkesten ayrı. Beyoğlu ailesinin büyük oğlu Toprak’tan bahsediyorum elbette. Erkan Kolçak Köstendil tarafından canlandırılan karakter uzun zamandır kimselerde görmediğim kadar şeytan tüylü, kimselerin olmadığı kadar direnmesi zor bir adam.

Güneşdağı kasabasındaki gençlik aşkı Ezgi’yi futbol sevdasının peşinden bırakıp gitmiş ve bir daha yıllarca bir kere bile onu aramamış biri Toprak. Annesinin ölümünden beri küs oldukları babasının evlilik haberini alınca tekrar döndüğü kasabada Ezgi’yi görür görmez aşkının ilk günkü gibi taze olduğunu fark edip onu geri kazanmanın peşine düşmeye karar veriyor ve her şey böyle başlıyor.


Kızmakta çok haklı aslında

Şükran Ovalı tarafından canlandırılan Ezgi, yerel bir televizyonda haber sunan, annesini yıllar önce kaybetmiş, babası ile yaşayan bir kadın. Aynı zamanda televizyonun da sahibi olan belediye başkanının oğlu ile istemediği bir evliliği yapmak üzere Toprak pat diye hayatına geri geldiğinde. Yıllarca onu aramayan Toprak’ın birdenbire hiçbir şey olmamış gibi onunla olmak istemesine elbette kolay kolay izin vermiyor. ‘Madem bana bu kadar aşıktın, o zaman neden baban evleniyor diye gelene kadar bir kere bile arayıp sormadın?’ konulu aşırı mantıklı bir sorusu var cevabını henüz hiç birimizin alamadığı. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER