Sanem Yeles: Bir küçük doğum günü meselesi

Sanem Yeles: Bir küçük doğum günü meselesi
Görsel için EmliyJuless'a teşekkür ederiz.
Nihan İyi günler Topal; Defne'nin en yakın arkadaşı, Serdar'ın hayat eşi, İso'nun ilk aşkı, Ömer'in baş belası, Koray’ın ezeli düşmanı, Türkan'ın gelini. Biraz yarım akıllı ama yeri geldiğinde dünyanın en çakal insanı. Kendine "sonradan görme" dedirtmeyecek kadar elit, zengin evine içine mayo giyip gidecek kadar görgülü, kendini "hamileyim" diye tanıtacak kadar da hamile. Hatta en çok o hamile! Vefakar, tatlı dilli ve tespitkar! Hatta tespit yapmak onun işi. Kamu spotu deseniz onda, ürün yerleştirme deseniz onda. İnanılmaz derecede ketum ve bir o kadar da boş boğaz. Nasıl oluyor demeyin, oluyor.
 
Öykü'yle bunu çok tartıştık. Her eve lazım mı bilemiyoruz ama sanırım bizler birer tane Nihan istiyoruz. Hiç şüphesiz, Nihan'ı bu kadar sevimli kılan Sanem Yeles'tir ve onun da bugün doğum günü! Kiralık Aşk'ın geride kalan 52 Bölümü'nden beş tane Nihan sahnesini onun doğum günü şerefine yorumladık. Birazcık da stalkerlığa soyunduk. Bu sırada da Sanem Yeles'in de kulaklarını epey bir çınlattık, iyi ki gıybetten zehirlenmedik.
 
İyi ki doğdun Sanem Yeles!

Her şeyi... Her şeyi, bilhassa ruhunu, hiç bulunmayacak yerlere saklamalısın, Sabahattin Ali'nin de dediği gibi... Küçük Prens’in gülünü sevdiği kadar sevil, kedilerin ömründen eksik olmasın, Game Of Thrones spoileri vereni ejderhalar kovalasın, Amelie’nin elini bakliyat çuvalına soktuğu zamanki kadar mutlu ol! Hayat karşına her zaman merhametli insanlar çıkarsın. ^^ Bir de ekranlarımızdan hiç eksik olma. Ohannes! Seni çok seviyoruz!


Kendisine bir video hazırlayacaktık ama videomakerımız bitti. O yüzden biz de bu videoyu kullandık.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER